gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Yılında Tivibu Abone Sayısı Kaçtır acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben bişeyi merak ettim acaba bu yıl tivibu abonelik sayısı kaç olmuştur, Tivibu Ev servisi abone sayısını merak ediyorum 2012 Yılında Tivibu Abone Sayısı Kaçtır bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Yılında Tivibu Abone Sayısı Kaçtır

Tivibu Abone Sayısı Kaçtır

TTNet'in 26 Haziran 2012 tarihinde düzenlenen basın toplantısında Tivibu Ev servisi abone sayısının , 16 ay sonunda 100 bin aboneye ulaştığı belirtildi.

2012 Yılında Tivibu Abone Sayısı Kaçtır acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köpekler acaba kaç yıl yaşar arkadaşlar

köpekler acaba kaç yıl yaşar arkadaşlar

Arkadaşlarım terier cinsi bir köpeğim var da köpeklerin ömrü kaç yıldır kaç yıl yaşar köpekler. Onu çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum şu anda 5 yaşında yazar mısınız lütfen.
  2. 2012 Yılı Şırnak İli Nüfus Sayısı

2012 Yılı Şırnak İli Nüfus Sayısı

2012 Şırnak Nüfusu Şırnak Nüfusu 2012 Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Şırnak ili 2012 yılı nüfus sayım bilgilerinbi paylaşıyoruz melekler :) 2012'de yapılan adrese göre nüfus sayımına Şırnak ilimizin Nüfusu: 457.997'dir.
  3. 2012 Yılı Batman İli Nüfus Sayısı

2012 Yılı Batman İli Nüfus Sayısı

2012 Batman Nüfusu Kaçtır Batman 2012 Nüfusu Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 yılı verilerine göre Batman ili nüfus sayısı şöyle ; 2012'de yapılan adrese göre nüfus sayımında Batman ilinin toplam 524 499 kişi yaşıyor. Batman, Türkiye Cumhuriyetinin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Dicle'nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan Batman...
  4. 2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

Bu konu; 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milan & Dünya Sağlık Örgütü 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bir araştırma yapmış ve bakın şu verilere ulaşmış... Milan & Dünya Sağlık Örgütü veritabanından alınan toplumsal bilgiler üzerinde “Logaritmik Poisson sayımı” modelinin verileri kullanılarak, 2012 yılında...
  5. 2012 Yılında Terörden Hayatını Kaybedenlerin Sayısı

2012 Yılında Terörden Hayatını Kaybedenlerin Sayısı

Bu konu; 2012 Yılında Terörden Hayatını Kaybedenlerin Sayısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, artık sona ermesini can-ı yürekten istediğimiz terör ne yazık ki bu yıl da pek çok ocağı yaktı kavurdu. Terör sebebiyle görevdeyken şehit olanlar bir yana, kalleşçe yapılan saldırılarda pek çok vatandaş ta hayatını kaybetti. Yapılan bir araştırmayla 2012 yılında teröre kurban...

Sayfayı Paylaş