gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler ?

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, iyi kötü bir yılı daha devirdik gidiyoruz. 2012 yılına dönüp şöyle bir baktığımızda bir an bile yerinde durmayan teknolojinin hızına bakarak internet kullanımının her alanda büyük bir hızla yaygınlaşmaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu sayfamızda da 2012 yılında internet üzerinden en çok aranan isimleri sizlerle paylaşacağız. Bakalım en çok tık alan isimler bu yıl kimler ?

Whitney Houston
    Kate Middleton
    Amanda Todd
    Michael Clarke Duncan
    One Direction
    Felix Baumgartner
    Jeremy Lin
    Morgan Freeman
    Joseph Kony
    Donna Summer

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    wihitney houston parçaları çok severek dinlerdim özellikle bodygurd filminden sonra michael jacksonda severek dinlerdim ama zaman cabuk tüketiyoruz şarkıları mıchael tello nohasa şimdide gangamsyl

2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En çok aranan nickler

En çok aranan nickler

aranan nickler dostlara kapak sözler sahte dostlara kapak nickler sahte sözler AğLayacak yer kaLmadı sahte dostLarın omzunda!!! ** Neden sadakatle bekleyeyim,ruhumu hasretle besleyeyim..?!?!?!( *** |..ѕσηѕυzLυкDα кαчвσLαй нαчαLLєяiiм..| son zamanların en güzel nickleri *** Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!, ***PsikoLojim Bosuk Yayında Emei Geçen Her Kesn *** *** Dışarda...
  2. Son 10 yılda en çok konulan isimler

Son 10 yılda en çok konulan isimler

en cok konulan kız isimleri en çok konulan kiz isimleri çok erkek isimler isimler 2011 Kızlar Türkiyede son yıllarda erkek bebeklere en çok konulan isim Yusuf, kız ismi ise Zeynepmiş...Bebeğine isim arayanlara yardımcı olacak istatistikler... Türkiye'de son 10 yılda en çok kullanılan erkek ismi Yusuf, Arda, Mustafa, Mehmet, Ahmet olurken, kadın ismi ise Zeynep, Elif, Yağmur, İrem, Merve...
  3. İnternette En Çok Aranan Kelimeler 2012

İnternette En Çok Aranan Kelimeler 2012

İnternette En Çok Aranan Kelimeler 2012 Arkadaşalr hiç düşündünüz mü internette en çok neyi arıyoruz neler aranıyor diye. Ben düşündüm ve merakda ediyorum internette acaba en çok neler aranıyor
  4. 2012 İnternette En Çok Aranan Kelimeler Listesi

2012 İnternette En Çok Aranan Kelimeler Listesi

İnternette En Çok Aranan Kelimeler 2012 2012 İnternette En Çok Aranan Kelimeler Hergün sayısını tahmin bile edemeyeceğimiz çoklukta insanın bilgisayar başında olduğunu düşündüğümüzde, en çok aranan kelimelerin de neler olduğunu merak ederiz melekler :) İşte yapılan araştırmalarda en çok aranan kelimelerden başlıcaları liste halinde yayınlanmış. Siz de merak ediyorsanız, buyrun..:)...
  5. 2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz?

2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz?

2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz 2012 yılından Ne Bekliyorsunuz 2012 - 2012 dedik ve nihayet 2012 yılının ikinci ayını da bitirmek üzereyiz. Peki size yeni yıldan ne bekliyorsunuz? 2012 yılından ne bekliyorsunuz? Anket sorularımız yukarıda siz beklentinizi seçin oy verin Melek'lerim.:)

Sayfayı Paylaş