gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

2012 yılının modasına uygun olarak üretilen yeni çanta modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

2012 yılının modasına uygun olarak üretilen yeni çanta modelleri, yerli ve yabancı firmalar tarafından gerçekten muazzam şekillerde üretiliyor. Oluşturacağınız şık kombinlerde yer verebileceğiniz bu çanta modelleri, kıyafetlerinizi tamamlayabilecek şık tasarımlara sahipler. [​IMG]

EnCey bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşım için tşkler elinize kolunuza saglık :)

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    aaayyhh bi kaç modele bayılmış durumdaym:D:D

2012 yılının modasına uygun olarak üretilen yeni çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Yeni Çanta Modelleri 2012

En Yeni Çanta Modelleri 2012

En Yeni Çanta Modelleri En Yeni Çanta Modelleri 2012 Merhaba Melek'ler ve benim gibi çanta tutkunu olan hanımlar. Çanta mı almayı düşünüyor sunuz? Ben her zaman düşünüyor alıyor ve bir daha düşünüyorum elimnde değil, seviyorum çanta almayı :) Benim gibi çanta almayı sevenlere ve yeni bir çanta almalıyım diyenlere, yılın en şık yeni çanta modellerini, bu sayfamızda bir araya getiriyorum...
  2. 2012 Yeni Sezon Çanta Modelleri

2012 Yeni Sezon Çanta Modelleri

2012 Yeni Sezon Çanta Modelleri - Selam kızlar sizden bu senenin yeni çanta modellerini rica ediyorum galiba bu sene renkli çantalar moda olacak yanılıyormuyum
  3. Yeni Sezonun Harika Çanta Modelleri 2012

Yeni Sezonun Harika Çanta Modelleri 2012

Yeni Sezon Çanta Modelleri Yeni Sezon 2012 Çanta Modelleri Parlak renkler, yılan derileri, gösterişli ya da sade modelleriyle bu yılın çantaları çok şık melekler. :) İster spor, ister klasik her tür modeli bulabileceğiniz bu sezonun gözde modellerinden bazılarını sizler için derledik. :tik:
  4. Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Çanta Modelleri 2012 bayan Çanta Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi çanta tutkunu olan tüm sevgili hanımlar, bu sayfamızda sizler için 2012 çanta modası trendlerini araştırdık ve beğeneceğinizden emin olduğumuz yeni sezon bayan çanta 2012 modası modellerini bu sayfamızda görücüye çıkartmak istedik. :) "Yeni bir çantanın altına birde yine sezon uygun olan bir...
  5. 2012 En Yeni Çanta Modelleri

2012 En Yeni Çanta Modelleri

çanta çanta modelleri ben çantayı çok severim melekler :) vallahi çantam olmasa kendimi eksik hissediyorum çantam artık benim bir parçam haline geldi ki bence bu her kadın için aynıdır heralde değil mi :D:D her kıyafetimize uygun çantalarımız vardır her kadının Abiye Çanta, spor çanta ,günlük çanta ooo varda var :D:D peki 2012 En Yeni Çanta Modellerini gördünüz mü :D:D görmediyseniz hemen...

Sayfayı Paylaş