gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı müfredat

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 YGS Konuları ÖSYM 2012 ygs konuları

Bildiğiniz gibi sitemizde ders konularına yer vermiyor ama sınav hakkında ki öneri ve haberleri paylaşıyoruz. Şimdi ise yine bir ders konusu olupta bizim kaçındığımız bir konuyla huzurlarınızdayız Melek'ler. Resmi yollarla 2012 Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı müfredat hakkında bilgiler aktarıyor ve sizi sınav rehberi sitesine BURAYA TIKLAYARAK yönlendiriyoruz Melek'ler.

2012 Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı müfredat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Açık Öğretim Sınav Tarihleri

2012 Açık Öğretim Sınav Tarihleri

Açık öğretim sınav tarihleri tam olarak ne zaman arkadaşlarım. Tabiki 2012 yılı olarak soruyorum sizlere. Yardımcı olursanız minnettar kalırım. Teşekkürler melişler :) Söz bi gün kayıtta olacağım sitenize :D:D
  2. 2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları

2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları

2012 DGS Soruları ve Cevapları ÖSYM 2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları Dikey Geçiş Sınavı tarihi vwe soru cevapları hakkında bilgi edinmek isteyen Melek'lerimiz, sizi bu konuda aydınlatmak için henüz edindiğimiz bilgiler şöyle; DGS sınavı 15 Temmuz 2012 tarihinde Pazar günü Devlet üniversitesi rektörlüklerinin bulunduğu il merkezi ile Lefkoşa’da bir oturumda yapılacaktır. 2012 DGS...
  3. 2012 Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Yerleri

2012 Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Yerleri

2012 Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Yerleri hakkında bilgisi olan var mı? Arkadaşlar sorumu sordum ve sizden de ivedilikle cevap bekliyorum :S
  4. Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Belgesi 2012

Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Belgesi 2012

2012 Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Belgesi Merhaba Sevgili Melek'ler ve Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem sınava giriş belgesi hakkında merak ve araştırma içersinde olan siz sevgili misafirler. Bu yazımızda sizlere ilgili tüm bilgileri aktarıyoruz. 21-22 ocak 2012 tarihlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem sınava giriş belgeleri açıklandı. Sınav giriş belgelerine...
  5. 2012-2013 Öğretim Yılı İlköğretim Seçmeli Ders Müfredatı MEB Tarafından Açıklandı

2012-2013 Öğretim Yılı İlköğretim Seçmeli Ders Müfredatı MEB Tarafından Açıklandı

Yeni İlköğretim Seçmeli Ders Müfredatı 2012 ilköğretim ilk 4 yıl yıl için seçmeli ders müfredatı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu yıldan başlamak üzere okullarda 4+4+4 eğitim sistemine geçiliyor. İyi mi oldu kötü mü oldu zaman içinde belli olacak olan 4+4+4 sistemi için, ilk 4 sene seçmeli ders müfredatı belli oldu. Yeni İlköğretim Seçmeli Ders Müfredatı 2012 detayları şöyle...

Sayfayı Paylaş