gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Yüzük Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012 yüzük modelleri yüzük modelleri yüzük fiyatları 2012 alyans modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Sevdiğiniz bir renk, bir hayvan figürü, çiçek türü ya da objeyi parmaklarınıza yansıtmak istiyorsanız; 2012 yüzük modelleri tam size göre! Kelebek, fiyonk, kedi gibi keyifli tasarımlarla birlikte incili ve taşlı klasik yüzükler de yeni koleksiyonlarda yerini aldı melekler:D:D 2012 Küpe Modellerinin ardından 2012 Yüzük Modellerini Şimdi sizlerlepaylaşacağız melekler :D:D

işte modellerimiz :)

nilyesilim ve asiruki bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    sevgülü ortaamm :D:D yüzükler çok hoş hoş olmasındadaa o dehşet verücü isminü keşkem tamda resimlerinin üstüne çakmasaydın yüzükler görünmiyy ulaaa hahahahahaha

FairyTale bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaa ortaam bazı hırkıslar çalmasın diye ismimi şey ettürdüm dü :D:D

asiruki bunu beğendi.
  5. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldım bunlara özellikle mavi olan çok güzel

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzeller yaaa off bittim resmen :)

7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

yüzük delisi :utan: olan biri olarak tüm modellere bayıldım,özelliklede bu modele :D:D

birde cnm ismini biraz daha aşağıdan yazsan iyi olurdu modeller tam gözükmüyor tam ortaya şey ettimişsin hahaha

2012 Yüzük Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birbirinden ilginç yüzük modelleri 2012

Birbirinden ilginç yüzük modelleri 2012

Farklı tarzlardan hoşlananlar için ideal olabilecek bir kaç yüzük tasarımını sizlere sunmak istiyorum meleklerim... Tasarımcıları tarafından harika şekillerde ortaya çıkartılan bu yüzük modelleri, yaratmak istediğiniz farklı kombinlerde en büyük yardımcılarınız olabilirler.
  2. Versace Yüzük Modelleri 2012

Versace Yüzük Modelleri 2012

versace yüzük modelleri 2012 versace takı yüzük modelleri 2012 2012 yılı iri yüzüklerin, kolyelerin yılı olacak melekler :) Daha önce ki 2012 moda konularımızda bundan sizlere sık sık bahsettik. Doğal taşlar ve incilerin bolca kullanılacağı 2012 takı koleksiyonları içinde Versace takılarından bahsetmeden geçmek olmazdı. Giyim, ayakkabı, çanta derken tasarladığı takılarla da kadınların gönlünü...
  3. Mango Yüzük Modelleri 2012

Mango Yüzük Modelleri 2012

mango aksesuar yüzük modelleri 2012 yüzük modelleri Doğal irili ufaklı rengarenk taşlar, enteresan figürler, halkalar bu yıl mango aksesuarlarından yüzükleri süslüyor melekler :) Kıyafetlerin tamamlayıcı yegane unsuru takılar, bu yıl da değişik markalardan yüzlerce çeşitiyle tüketiciye ulaşıyor. Biz de giyim dünyasının saygın firmalarından Mango'nun yüzük modellerini inceledik ve 2012...
  4. 2012 Vakko Eşarp Yüzük Modelleri

2012 Vakko Eşarp Yüzük Modelleri

Eşarp yüzük modelleri örnekleri ve resimleri 2012 Fiyatları Vakko Firmasının sayfasından gördüğüm satında alabileceğiniz (online şekilde ) fıstık gibi eşarp yüzük modelleri gördüm kızlar ayrıntılar için Eşarp Yüzükleri bakmanız yeterli. Fiyatları 40-60 tl arasında değişiyor kızlar. İşte karşınızda o modeller.
  5. YSL 2012 Yüzük Modelleri

YSL 2012 Yüzük Modelleri

ysl 2012 ysl yüzük Dünyaca ünlü moda markası Ywes Saint Laurent (YSL) 2012 yaz ayları için tasarladığı son derece şık yüzük modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Tanesi 250 $ olan bu yüzükler iri ve gösterişli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bir yüzüğe o kadar para vermem diyorsanız da üzülmeyin, yakında bijuterilerde taklitleri çıkar diyoruz ve YSL 2012 yüzükleriyle sileri başbaşa...

Sayfayı Paylaş