gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012'de en çok hangi oyunlar sattı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, tam bir oyun canavarı olarak birşey sormak istiyorum, 2012 yılında en çok hangi oyunlar sattı, en çok hangi oyunlar beğenildi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2012 yılının en çok oynanan ve en çok satış yapan oyunları belirlendi.Steam’de en çok satan PC oyunlarının listesi. Listenin başında Diablo III oyunu var.Onun ardında Rockstar’ın merakla beklenen aksiyon oyunu Max Payne 3 geliyor.İşte 2012′nin En çok satan ve en çok oynanan oyunları listesi;
    -Diablo III (Activision Blizzard, PC)

-Max Payne 3 (Take-Two, Xbox 360, PS3, PC)

-Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier (Ubisoft, Xbox 360, PS3)

-Prototype 2 (Activision Blizzard, Xbox 360, PS3)

-NBA 2K12 (Take-Two, Xbox 360, PS3, Wii, PSP, PS2, PC)

- Call of Duty: Modern Warfare 3 (Activision Blizzard, Xbox 360, PS3, Wii, PC)

-Sniper Elite V2 (505 Games, Xbox 360, PS3)

-Battlefield 3 (EA, Xbox 360, PS3, PC)

-Dragon’s Dogma (Capcom, Xbox 360, PS3)

-Just Dance 3 (Ubisoft, Wii, Xbox 360, PS3)

2012'de en çok hangi oyunlar sattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

internetten ne satılır internette ne satılır internette satabilirim satabilirim internetten Çoğu kadınlar gerek üşengeçlikten gerek vakitlerinin olmamasından dolayı internetten alışveriş yapmakta..Ben şahsen biraz çekimser kalıyorum bu konuda çünkü satın alacağım ürünü ben sadece gözlerimle değil her şekilde yakından incelemeliyim ve o anda eğer denenecek bir ürünse üstüme takıp yakışıp...
  2. En İyi iPhone Oyunları hangileri

En İyi iPhone Oyunları hangileri

En İyi iPhone Oyunları hangileri bu oyunlar hakkında bana bilgi verin kızlar.
  3. Iphone İçin En İyi Oyunlar Hangileri ?

Iphone İçin En İyi Oyunlar Hangileri ?

En İyi iPhone Oyunları 2012 En İyi iPhone Oyunları fiyatları Iphone sahibi olan ve oyun oynamaktan hoşlanan meleklerimiz için bir oyun listesi hazırladık melekler :) Boyutu, 20 MB ve üzeri olan uygulamaları 3G ile indiremezsiniz, mutlaka Wi-Fi ağına bağlı olmanız gerekir dedikten sonra oyunlarımızla ilgili bilgilere geçiyoruz.. Angry Birds iPhone denince akla ilk gelen oyunlardan biri...
  4. En Son Hangi Parfümü Satın Aldınız Melekler?

En Son Hangi Parfümü Satın Aldınız Melekler?

parfüm markaları, en güzel parfüm, parfüm fiyatları Sevgili melekler, güzel kokulardan, hoş esanslardan hoşlanmayan bayan var mıdır acaba? Bence yoktur. Ve de bu uğurda zaman zaman hatırı sayılır meblağları gözden bile çıkarabiliriz. :) Şimdi sizden öğrenmek istediğim, en son hangi parfümü satın aldınız? Kaç para ödediniz? Sürekli kullandığınız parfümler hangileri? Hadi parmaklarınız...
  5. En Çok Şarz Tüketen Uygulamalar ve Oyunlar

En Çok Şarz Tüketen Uygulamalar ve Oyunlar

Teknoloji çağını yaşadığımız bir zaman da akıllı telefonlar da en çok şarz tüketen oyun ve uygulamaları merak edenler için gereken bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz. En çok şarj tüketen oyunlar Puzzle & Dragons Hay Day Candy Crush Saga Minecraft – Pocket Edition Cookie Jam Pet Rescue Saga Clash of Clans Bubble Witch 2 Saga Farm Heroes Saga Angry Birds Minion...

Sayfayı Paylaş