gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012'de Terazileri parasal konularda neler bekliyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hanımlar acaba 2012'de Terazileri parasal konularda neler bekliyor? bu konuda bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012'de Terazileri parasal konularda neler bekliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neyi bekliyorsunuz?

Neyi bekliyorsunuz?

Nazik olmak için bir gülümseme beklemeyin. Sevmek için sevilmeyi beklemeyin. Bir arkadaşın değerini anlamak için yalnız kalmayı beklemeyin. Çalışmaya başlamak için en iyi işi beklemeyin. Biraz paylaşmak için çok olmasını beklemeyin. Öğütleri hatırlamak için belâyı beklemeyin. Dua etmek için acıları beklemeyin. Yardım edebilmek için zamanınız olmasını beklemeyin. Özür dilemek...
  2. Evlilikte aile içi parasal konuları nasıl aşabiliriz

Evlilikte aile içi parasal konuları nasıl aşabiliriz

evlilikte paranın önemi Ah bu parasal konular her ailede zaman zaman bu sorun karşımıza çıkıyor yapacağınız en önemli şey takım olmak, beraberce parasal sorunların üstesinden gelmek... Çiftlerden biri diğerinden habersiz para biriktiriyorsa? "Para biriktiriyor ve bana hiç bilgi vermiyor." Çiftlerden biri fütursuzca harcama yapıyorsa? "Parayı kazanan benim. O ise oyuncaklar,...
  3. Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Saç Rengi Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum ...

Mrb. arkadaşlar öncelikle saçlarım siyah renk ama boya var, aşağıda verdiğim link'deki ashle simpson'n saç rengine ulaşmak amacım fakat daha önce böyle renkler hiç denemedim hep siyah kullandım o yüzden tecrübelerinize ihtiyacım var. Fakat ashle'nin her fotosunda değişik genelde, KAMERAnın fLash'dan mı öyle çıkıyor anlamıyorum ama rengi turuncu olanlar var, istediğim o değil.. Ben ısrarla...
  4. 2012 Akrep Burcu Yorumu Neler Bekliyor

2012 Akrep Burcu Yorumu Neler Bekliyor

akrep burcu yorumu, yorumları, neler bekliyor hakkında bilgiler Burca inananlardansanız benim gibi arkadaşlarım. O zaman bu yazımızın takibini devam edin lütfen :D:D Akrep Burcunu 2012 yılında Neler Bekliyor ? Çalışmalarınızda sabır ve özenle çalışmayı sevdiğinizden dolayı 2012 yılında hakeettiğiniz saygıyı ve itibarı kazanacağınız bir döneme giriyorsunuz, gösterişten uzak bir şekilde...
  5. 2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz?

2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz?

2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz 2012 yılından Ne Bekliyorsunuz 2012 - 2012 dedik ve nihayet 2012 yılının ikinci ayını da bitirmek üzereyiz. Peki size yeni yıldan ne bekliyorsunuz? 2012 yılından ne bekliyorsunuz? Anket sorularımız yukarıda siz beklentinizi seçin oy verin Melek'lerim.:)

Sayfayı Paylaş