gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012'de Yeni Trend Kuşaklı Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuşaklı gelinlikler renkli kuşaklı gelinlikler kuşaklı gelinlik modelleri

Sevgili melekler, bizim adetlerimizde kız baba evinden çıkarken masumiyetinin simgesi olarak genç kıza babası tarafından kırmızı kuşak takılır ve evden öyle uğurlanır. Bu adet tasarımcılara ilham olmuş olsa gerek bu yıl pek çok gelinlikte kuşak görüyoruz. Kimisi kendinden dikişli bu kuşakların kimisi de sonradan takılıyor. Bu tarz gelinlik modelleri hoşuna gidenler için işte kuşaklı gelinlik modelleri içinden sizler için seçtiklerimiz.. :)

esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    geçenlerde bende bir düğünde gördüm pembeydi çok hoş ve farklı ama geleneklerimize göre kırmızı kurdale apayrı biyerde :)

2012'de Yeni Trend Kuşaklı Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlikte Yeni Trend Jean gelinlikler

Gelinlikte Yeni Trend Jean gelinlikler

Jean gelinlik olurmu demeyin oluyormuş...
  2. Siyah Kuşaklı Gelinlikler

Siyah Kuşaklı Gelinlikler

gelinlik kırmızı kuşak yerine siyah kuşak modası resimleri siyah kuşaklı gelinlikler hakkında detaylı bilgiler burada Melekler daha önceki yazımızda Kırmızı Kuşağın yerini yavaş yavaş siyah kuşağın aldığı yazmıştık... Gelinlikte siyah kuşak akımına Vatan Şaşmaz'ın eşi Nurşen Şaşmaz, Merve Kotil, Tuba Büyüküstün ve Gökhan Özen'in eşi Selen Sevigen uyan ünlü gelinler...
  3. Parti çantalarında yeni trendler 2012

Parti çantalarında yeni trendler 2012

Parti çantaları 2012 yılına özel olarak üretilen modelleri ile gerçekten harika şekillerde ortaya çıkartılıyor. Katılacağınız partilerde en büyük yardımcılarınızdan olabilecek yeni trend parti çantaları, görünümleri ile sizlere büyük kazançlar sağlayacaklar.
  4. Yeni trend bustiyer modelleri de paylaşın

Yeni trend bustiyer modelleri de paylaşın

Kızlar bu yıl bustiyerler çok moda olmuş öyle duydum ben de ezelden beri bustiyerleri çok severim bu yıl da moda olmuşken bir tane de ben alim istedim acaba yılın bustiyer modası nasıl?
  5. 2012 İçin Yeni Trend Çeşit Çeşit Büstiyerler

2012 İçin Yeni Trend Çeşit Çeşit Büstiyerler

2012 büstiyer modelleri büstiyer modası Sevgili melekler, moda da bir yere kadar, dön dolaş nostalji yaşıyor ve başa dönüyoruz :) 2012 yazının yeni trendlerinden birisi de büstiyer modası. 1950li yıllarda çokça kullanılan büstiyerler yeniden hayatımıza girdi. O yıllarda göbek açık şekilde kullanılan büstiyerler artık yüksek belli pantolonlar ile kullanılacak. İşte size vereceğimiz...

Sayfayı Paylaş