gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013-2014 devamsızlık sınırı, devamsızlık bilgileri 2013-2014, 2013-2014 devamsızlık en fazla kaç gün
    Sevgili melekler, Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde bazı değişiklikler yapıldı. 2013-2014 eğitim öüretim yılının başlamasına bir hafta kala bazı açıklamlarda bulunan Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, yönetmelik değişikliğiyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortaöğretimle ilgili 11 yönetmelik ve 4 yönerge içeriğinde bulunan 832 maddelik mevzuat hükümlerinin sadeleştirilip güncellendiğini, 227 madde ve 3 geçici maddeyle ilk defa bir çatı yönetmelik altında toplandığını belirtti. Türk, bakanlığa bağlı resmi ve özel örgün ortaöğretim kurumlarının eğitim, öğretim, yönetim ve işleyişe ilgili bütün iş ve işlemlerinin bu yönetmelikle düzenlendiğini vurguladı.

Bu bilgiler ışığında 2013-2014 devamsızlık sınırı ile ilgili yapılan değişiklikler şöyle açıklandı...

meb-1.jpg

SadmiN bunu beğendi.
2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün ? Kızımın çok devamsızlığı oldu dahada olacak gibi acaba Okullarda Devamsızlık Kaç Gün ?
  2. Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün bu konuda bilgisi olan var mı? Okullarda Devamsızlık gün hakkı kaç gün yani kaç günden sonra etkiliyor sınıf geçmeyi lütfen cevap verin!
  3. 2013 yılında kaç gün tatil olacak?

2013 yılında kaç gün tatil olacak?

Selam herkese. 2013 yılına da girdik kazasız belasız , inşaallah hep de öyle geçer. Acaba bu yıl kaç gün tatil yapacağız ?
  4. 2014 Liseliler İçin Devamsızlık Sınırı

2014 Liseliler İçin Devamsızlık Sınırı

2014 lise devamsızlık günleri, lise geçme puanı, lise başarı puanı 2013/2014 eğitim ve öğretim yılının açılmasına bir hafta kala ortaeğitim ve lise öğrencileri ile birlikte velileri şok edecek düzenlemeler getirildi. Milli eğitim bakanlığının yapmış olduğu bazı açıklamalara göre özürsüz bir şekilde okula gitmeyen öğrencinin devamsızlık sınırı 10 güne indirildi. Bununla birlikte daha farklı...
  5. 2013 Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?

2013 Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?

2013 kurban bayramı tatili, kurban bayramı tatili 2013, kurban bayramı tatili Sevgili melekler, yaklaşan Kurban Bayramıyla birlikte tek tatili milli ve dini bayramlar olan çalışanlar, merak ediyorlar. Acaba 2013 Kurban Bayramı tatili resmi olarakkaç gün olacak? Fırsat bu fırsat küçük bir tatile çıkılabilir mi? Hemen söyleyelim, 14 Ekim Pazartesi günü arefe olduğu için yarım gün çalışılacak....

Sayfayı Paylaş