gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013/2014 İlkokul Birinci Sınıf Kayıt Sorgulama

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2013 çocuğum hangi okula gidecek 2013 eğitim yılında kayıt sorgulama birinci sınıf kayıt sorgulama

2013/2014 Eğitim ve öğretim yılın da çocuğunuzun hangi okula kayıt olacağınhı merak ediyorsanız aşağıda ki ilgili linklere tıkladığınız takdirde sonuçları öğrenebilirsiniz. Ayrıca çocuğun bulunduğu aya göre okula başlama yaşlarının hesaplaması konusun da sizlere detaylı bilgileri paylaşıyoruz.

2013-2014 Eğitim Öğretim yılında 1.Sınıfa kayıt olacak öğrenciler için öğrenci velileri çocuklarının hangi okula kayıt olacağını merak ediyor...

2013 2014 Eğitim Öğretim yılı 16 Eylül 2013 Pazartesi günü başlayacak ve 1. sınıfa başlayacak olan öğrenciiler bir hafta önce başlayacaklar. Yani 1.sınıflar okula 9 eylül 2013 tarihinde gidecek.

İlkokul öğrenci kayıtları nüfusa dayalı sisteme göre gerçekleitiği için öğrenciler nüfusa kayıtlı olduğu ilçede kendilerine en yakın olan okullarının havuzuna düşmektedir.

Peki öğrencimin hangi okula kayıt olduğunu nasıl öğreneceğim ?

İlkokul 1.sınıf öğrencilerin kayıt olacakları okulların listesi 15 temmuz 2013 tarihi itibari ile okulların kapılarına asılacaktır. İsterse öğrenci velileri kendileri de sisteme giriş yaparak öğrencinin kayıt olacağı okulu sorgulayabilecekler...

İlkokul 1.Sınıf Öğrenci Kayıt Sorgulama:
    Öğrencinin TC Kimlik Numarasını aşağıda bulunan E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş yaparak kayıt olduğu okulu öğrenebilecekler.
    NOT: Sistem henüz açılmamış olabilir. 15 Temmuz 2013 tarihinde açılması muhtemeldir...

E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ GİRİŞ

TC KİMLİK NO İLE İLKOKUL 1.SINI KAYIT SORGULA TIKLA >>>

Peki çocuğumu İlkokula mı gidecek yoksa Anaokuluna mı gidecek?

Öğrenci velilerin merak ettiği diğer bir konu ise öğrencilerin anasınıfı mı yoksa 1.sınıfa mı kayıt olacağı. Geçen yıl başlayan sisteme göre öğrencilerin kayıt olma yaşları,

Çocuğunuz 30 Eylül 2013 tarihi itibariyle,

48-60 ayları arasında ise Anasınıfına
    60-66 ay arasında ise İsteğe Bağlı 1.Sınıf veya Anasınıfına
    66 ay ve yukarı ise zorunlu olarak sistem üzerinden 1.sınıfa kayıt olur.

2013/2014 İlkokul Birinci Sınıf Kayıt Sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012-2013 Eğitim Dönemi İlkokul Kayıtları Tarihleri

2012-2013 Eğitim Dönemi İlkokul Kayıtları Tarihleri

ilkokul kayıtları 2012 ilköğretim kayıtları 2013 Sevgili melekler, eğer bu sene 2012-2013 eğitim döneminde çocuğunuz okula başlayacaksa kayıtlar 23 Temmuz'da başlıyor. Bilgisayar sistemiyle yapılan ilköğretim kayıtları 2013 için MEB'den okullara kayıt bilgileri gönderilmeye başlandı. Detaylar şöyle... 1’inci sınıfa başlayacak öğrencilerin kayıtları 23 Temmuz’dan itibaren yapılacak. Bu...
  2. ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında yardım

ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında yardım

Selam arkadaşlar mümkünse acele tarafından ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında bilgi verip ve yardım eder misiniz?
  3. 2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

e kayıt sorgulama 2012 çocuğum hangi okula kayıt oldu nasıl öğreneceğim Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı ile ilgili konularımıza bir yenisin daha ekliyor ve çocuğum hangi okul gidecek diyen anne ve babalar için, 2012 e kayıt sorgulama linki paylaşlıyoruz. Öğrenci sorgulama 2012 - 2013 linki için aşağıda ki bilgileri okuyup, verdiğimiz bağlantı linkine...
  4. AÖL Kayıt Nasıl Yapılır 2013-2014

AÖL Kayıt Nasıl Yapılır 2013-2014

aöl kayıt aöl kayıt nasıl yapılır 2013 2014 aöl kayıt tarihleri Sevgili melekler, herhangi bir sebeple liseyi bitirememiş olabilirsiniz. Ancak hiçbirşey için geç değil. Eğer liseyi bitirmek istiyorsanız Açık Öğretim Liseleri sayesinde öğreniminizi dışardan okuyarak tamamlayabilir veya üniversite yolu açık olmak üzere devam ettirebilirsiniz. Nasıl mı? İşte 2013-2014 AÖL kayıt bilgileri......
  5. 2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri

2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri

2013 üniversite kayıt tarihi üniversite kayıt tarihleri 2013 üniversite kayıtları ne zaman Bu yıl ilk kez üniversiteye gidecek ve kayıt yaptıracak öğrencileri yakından ilgilendiren üniversite kayıt tarihleri hakkın da sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Üniversite kayıt tarihleri ne zaman yapılacağı konusunda ÖSYM bir açıklama yaptı. Kayıtlar 2-6 Eylül tarihleri arasında yapılacak....

Sayfayı Paylaş