gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013/2014 Okul Çantaları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

okul çantası modelleri, çekçekli çanta modelleri, 2014 okul çantası modelleri 2013/2014 Eğitim ve öğretim yılı çok yakın bir zaman da başlıyor. Şimdiden birçok öğrenci ve veliyi okul telaşı sarmış durumda. Henüz öğrencilerin tatilde olduğu şu sıralar birçok mağaza yepyeni okul çanta modellerini tüketicilere sunarak öğrencilerin temel ihtiyaçlarının başında gelen okul çantalarını satışa çıkarttılar. Bizde Melekler Mekanı.com olarak şimdiden fikir olması açısından öğrencilere için seçtiğimiz okul çanta modellerini sizler için paylaşıyoruz. İlköğretim öğrencilerinin hoşuna gidecek çekecekli çantalar, erkek ve kızlar için özel çanta modellerinin yanısıra, lise öğrencilerinin daha çok tercih ettiği sırt çantası şeklinde okul çantaları sizlerle...
    okul canta modelleri (1).jpg okul canta modelleri (2).jpg okul canta modelleri (3).jpg okul canta modelleri (4).jpg okul canta modelleri (5).jpg okul canta modelleri (6).jpg okul canta modelleri (7).jpg okul canta modelleri (8).jpg okul canta modelleri (9).jpg okul canta modelleri (10).jpg okul canta modelleri (11).jpg okul canta modelleri (12).jpg okul canta modelleri (13).jpg okul canta modelleri (14).jpg okul canta modelleri (15).jpg okul canta modelleri (16).jpg okul canta modelleri (17).jpg okul canta modelleri (18).jpg okul canta modelleri (19).jpg

2. cereen<3

cereen<3 Forum Okuru

Fiyatlarında yazsanız olur mu çantalar çok şirin çok tatlı ama fiyat yok ve bunları nerden bulabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim :) :)

2013/2014 Okul Çantaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul çantasının ağırlığı

Okul çantasının ağırlığı

Okul çantasının ağırlığı çocuğun kilosunun yüzde 15′ini geçmemeli Okul çağı çocuklarında bel ağrısı görülme sıklığının, yüzde 70’lere ulaştığı bildiriliyor. Bilinen bir başka gerçek de genç yaşta bel ağrısı çekenlerde, daha ileri yaşlarda da bel ağrısı yaşama riski artıyor. Bu nedenle çocukların ve gençlerin okul çağında, erken dönemlerden itibaren bel ağrısından korunması, sağlıklı bir...
  2. 2013-2014 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak?

2013-2014 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak?

2013-2014 okulların açılma tarihi 2014 okullar ne zaman açılacak 2013-2014 öğretim yılı Sevgili melekler, okulların kapanmasına 2012-2013 eğitim-öğretim yılının bitmesine 1 ay kaldı. Okullar kapanırken, öğrencilerin ve velilerin merak ettiği konu yeni eğitim-öğretim yılının başlama tarihidir. Hemen söyleyelim, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 16 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Okul öncesi ve...
  3. 2014 Adidas Okul Çantaları

2014 Adidas Okul Çantaları

adidas sırt çantaları, adidas okul çantaları, adidas çanta modelleri Kullanışlı ve rahatlığı açısından özellikle ortave lise öğrencilerinin en çok tercih ettiği okul çantası modellerinde baş sırayı alan sırt çantaları Adidas markasının kalite ve şıklığı ile birleşiyor. Kız ve erkek öğrenciler için özel olarak tasarlanan sırt çantalarını Adidas markasını satan mağazalar da bulabilirsiniz....
  4. 2013 LCW Waikiki Okul Çantaları

2013 LCW Waikiki Okul Çantaları

okul çantası modelleri, okul çantaları, lcw okul çantaları 2013/2014 Eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala ailelerin kaleti ve modelleri ile vazgeçemediği markaların başında gelen isimlerden LCW Waikiki okul koleksiyonu ile mağazaların da sizleri bekliyor. Özellikle ilkokula yenibaşlıyacak öğrencilerin ilgisini fazlası ile çekecek kız ve erkek çocukları için okul...
  5. Vicco'dan Şık ve Rahat Okul Ayakkabıları 2013-2014

Vicco'dan Şık ve Rahat Okul Ayakkabıları 2013-2014

vicco ayakkabı, vicco ayakkabı modelleri, vicco ayakkabıları Sevgili melekler, okula başlayan kızlarınız ve oğlullarınız için Vicco, 2013-2014 sezonu şık ayakkabılarını satışa sundu. Anatomik taban yapısı ve anti-bakteriyel özelliğiyle tüm velilerin çocuklarında güvenle kullanabileceği Vicco okul ayakkabıları, konsept mağazları ve yurt genelindeki yaygın satış noktalarında yerini aldı....

Sayfayı Paylaş