gebe
?

Yeni sezonda hangi dizileri izleyeceksiniz? Neden?

1. Çalıkuşu

42,9%
  2. Ben Onu Çok Sevdim

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Fatih

14,3%
  4. Kayıp

28,6%
  5. A.Ş.K.

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Aramızda Kalsın

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Med Cezir

28,6%
  8. Bugünün Saraylısı

14,3%
  9. Fatih Harbiye

14,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013-2014 Sezonunda Hangi Dizileri İzleyeceksiniz?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013-2014 yeni sezon dizileri, 2013-2014 yeni diziler, yeni sezon dizileri
    Sevgili melekler, kanallar arası rekabet yeni yayın döneminde yine devam edecek. Yeni transferler, bomba gibi diziler ve değişik programlarla izleyicinin dikkat çekmek isteyen kanallar, bunu başaracak gibi görünüyor. Eylül ayına girmemizle birlikte tüm kanallarda hayli iddialı diziler yayına başlayacak. Gerek zengin kadroları, gerekse ilginç senaryolarıyla izleyiciyi kendine bağlayacak olan bu dizilerin tanıtımlarını ilk günlerden itibaren MeleklerMekanı'nda yapıyoruz. Yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaştığımız yeni sezon dizilerinin tanıtım fragmanlarını sitemizden takip ediyorsunuz.

Tüm bu bilgiler ışığında sizlerden öğrenmek istediğimiz, bu sezon hangi dizileri izleyeceksiniz? Sizce hangi diziler reyting yapar, izleyiciyi kendine bağlar? Hangi diziler geride kalır? Hem oylayın, hem yorumlayın. Hadi bakalım parmaklarınıza kuvvet. Diziler başlamadan önce bir kamuoyu araştırması yapalım :D:D

yeni-sezon-dizileri.jpg

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Birçok dizi yeni başlıyor. Kafamda kesin seyrederim dediğim birkaç dizi var... Özellikle Kayıp dizisini kesin izlicem, dizi oyuncuları çok güçlü eminim ki iş yapacak merakla bekliyorum:)

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    İzlediklerim kategoride yok Adminem :) İnsanlar alemi + Çok güzel hareketler bunlar + Muhteşem yüzyıl favorilerim..Çalıkuşunu izlemeyi düşünüyorum

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben hiç biri izlemem her halde zaten kalıcı olmuyor birçok dizi artık ben şuan tk islediğim dizi bir aşk hikayesi gerisi tarzım değil ya romantşk aşk konulu yada komik olacak izleidğim diziler :)

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir diziyi izlemem için öncelikle oyuncularını beğenmem yakıştırmam lazım. Hazal Kaya'yı da partnerini de beğenmediğim için A.Ş.K. dizisi hiç izlemem sanıyorum.
    Fatih dizisini büyük bütçeli bir film ve Muhteşem Yüzyıl'a rakip olacağı için bir iki bakarım. Zira ne Gamze Özçelik'i ne de Mehmet Akif Alakurt'u beğenmem.

Kayıp dizisi hem kadrosu hem de senaryosuyla çok ilginç geldi. Kesinlikle izleyeceğimi düşünüyorum.

Med Cezir dizisini de konusunu merak ettiğimden bir iki izlerim gibime geliyor. Serenay ile Çağatay'ı da pek yakıştırdım doğusu :D:D

Amaa Çalıkuşu, gerek romanı gerekse 80lerdeki dizisiyle son derece beğendiğim bir yapıt. Onu da izleyeceğim inşaallah. Zaten Burak Özçivit ile Fahriye Evcen de pek bir hoş olmuşlar :D:D

BEYZA21 ve çiçekçi kız bunu beğendi.
  6. SoNGüL.

SoNGüL. Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Bunların içinde sadece fatih harbiye ve med ceziri duydum :D:D dizilerle aram iyi değil ama belki medcezir izlerim :D:D

çiçekçi kız bunu beğendi.
  7. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    fatih harbiye kitabını ve çalıkuşunu okumuştum ikisinide sevmiştim muhtemelen filmleride güzel olacak ama karadayıyla denk gelen film olursa hiç şansları yok. bide foxta sana bir sır vereceğim diye bir dizi var 1 bölüm izzledim hoşuma gitti tutar gibi geliyor. medcezir de tutar çünkü millet Çağatay ulusoya bayılıyo :)

8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Oylarınızı göremiyorum kızlar :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Kızma hemen güzel gözlüm kullandım oyumu :D

TİTAN bunu beğendi.
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sana kızmak ne mümkün :asskim:

BEYZA21 bunu beğendi.
  11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    :utan:oyyy cadı şımardı :handanca:

TİTAN bunu beğendi.
  12. cananhosbes

cananhosbes Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
2013-2014 Sezonunda Hangi Dizileri İzleyeceksiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz hangisini izleyeceksiniz?

Siz hangisini izleyeceksiniz?

hangisini izleyeceksiniz? yaprak dökümü mü? yoksa yarı final türkiye almanya maçını mı??
  2. 2013 Yeni Dizileri Hangileri Olacak ?

2013 Yeni Dizileri Hangileri Olacak ?

Bu konu; 2013 yeni dizileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda ki reyting yarışı devam ederken birbiri ardına yepyeni dizi haberleri alıyoruz. 2012 yılının bitmesine sayılı günler kala daha kış sezonu başında başlayan dizilerden bazıları bu yarışta pes etti. Buna rağmen ülkemizde ki dizi izlenme potansiyelini gören yapımcılar dizi üstüne dizi patlatmaya devam...
  3. Melekler Yılbaşında Hangi Programı İzleyeceksiniz ?

Melekler Yılbaşında Hangi Programı İzleyeceksiniz ?

Bu konu; yılbaşında hangi programı izleyeceksiniz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer bu gece dışarı çıkmayı düşünmüyor ve "Alırım ya da yaparım çeşit çeşit yemek, bir yanımda eşim, bir yanımda çoluk, çocuk, çombalak, anne, baba, kardeş, gelsin kuruyemiş, tombala gitsin kabak tatlısı, bol kaymaklı ayva tatlısı, açarım tv, keyfime bakarım" diyorsanız,...
  4. Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

atv yeni sezon dizileri 2013-2014 atv yeni sezon yeni sezon atv dizileri Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ederken bizler de merakla hangi programlarla karşılaşacağımızı merak ediyoruz. İşte televizyon yorumcusu Yüksel Aytuğ'un verdiği bilgilere göre atv kanalının yeni sezon dizileri.. Gürkan Uygun’dan Polisiye Dizi Süreç Film'in yapımcılığını...
  5. Kanal D'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Kanal D'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

kanal d yeni dizileri kanal d dizileri kanal d yeni sezon Sevgili melekler, yeni sezon için hazırlıklar yapan kanallardan biri de Kanal D. Bomba gibi dizilerle ekranlara gelmeye hazırlanan Kanal D, yeni sezonda reytinglere doymayacak gibi görünüyor. İşte 2013-2014 sezonu Kanal D'nin yeni dizileri... SIRLAR DİZİSİ “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin başarılı yönetmeni Zeynep Günay...

Sayfayı Paylaş