2013-2014 TEV Öğrenci Bursu Başvuruları Hakkında Bilgiler

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

tev öğrenci burcu 2014, 2013-2014 tev öğrenci bursu, tev öğrenci bursu başvuru

Sevgili melekler, Türk Eğitim Vakfı her yıl başvuran öğrenciler arasında yaptığı seçimle bir çok öğrenciye eğitim bursu vermeye devam ediyor. Bu yıl yani 2013-2014 eğitim öğretim yılında da gelen başvurulardan 900 öğrenciye burs dağıtacak. Bu burs için başvuru tarihi ise 20 Eylül-20 Ekim olarak açıklandı. Başvuru için www.tev.org.tr adresine girmeniz gerekiyor. İşte detaylar...

tev.jpg

2013-2014 TEV Öğrenci Bursu Başvuruları Hakkında Bilgiler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler

Selam arkadaşlar hepinize mutlu ve iyi bir gün geçirmenizi diliyorum ve ayrıca sizden bilginiz var ise Endonezya Nüfusu 2013 hakkında bilgiler paylaşmanızı rica ediyorum.
  2. Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları hakkında bilgiler

[B]Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları tarihi [/B] Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda [B]Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu başvuruları hakkında[/B] merak edilen tüm bilgileri sunuyor ve T[B]ürk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu başvuruları[/B] ile ilgili olan tüm arkadaşlarımızı bu...
  3. 2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

Bu konu; 2013 kpss önlisans başvuruları hakkında bilgi vermektedir Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü [URL="http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/230293-22-23-eylul-2012-kpss-sorulari-ve-cevaplari.html"]2012 KPSS önlisans sınavı[/URL] yapıldı. Sınavda 10 bine yakın aday memuriyet için ter döktü. Alınan önlemler sayesinde Muş'ta...
  4. 2013 Dekorasyon Trendleri Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Dekorasyon Trendleri Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oturduğumuz mekanları düzenlemek, güzelleştirmek hepimizin en sevdiği uğraşılardan biridir. İhtiyaç olsa da olmasa da arada sırada yapılan ufak tefek değişiklikler insanın moralini düzeltir, havasını değiştirir....
  5. AÖF 2013-2014 Kayıt Tarihleri Hakkında Tüm Bilgiler

[B]aöf kayıt tarihleri, 2013-2014 aöf kayıt, aöf kayıt 2013-2014[/B] Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Açıköğretim Fakültesinin 2013-2014 yılı kayıt tarihleri açıklandı. Buna Anadolu Üniversitesinin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle... [ATTACH=full]9441[/ATTACH] [QUOTE]Anadolu Üniversitesinden yapılan açıklamada ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt...

Sayfayı Paylaş