gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013-2014 TEV Öğrenci Bursu Başvuruları Hakkında Bilgiler

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tev öğrenci burcu 2014, 2013-2014 tev öğrenci bursu, tev öğrenci bursu başvuru
    Sevgili melekler, Türk Eğitim Vakfı her yıl başvuran öğrenciler arasında yaptığı seçimle bir çok öğrenciye eğitim bursu vermeye devam ediyor. Bu yıl yani 2013-2014 eğitim öğretim yılında da gelen başvurulardan 900 öğrenciye burs dağıtacak. Bu burs için başvuru tarihi ise 20 Eylül-20 Ekim olarak açıklandı. Başvuru için www.tev.org.tr adresine girmeniz gerekiyor. İşte detaylar...

tev.jpg

2013-2014 TEV Öğrenci Bursu Başvuruları Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 18-25 Ağustos Öğrenten Ataması Başvuruları hakkında bilgi rica ediyorum

18-25 Ağustos Öğrenten Ataması Başvuruları hakkında bilgi rica ediyorum

18-25 Ağustos Öğrenten Ataması Başvuruları lazım öğrentmenlik için başvuru ve atama kılavuzu 2011 de olursa iyi olur. Öğretmen adayları vuşvuru şartlarının ve kılavuzunun tam olarak örneği bilgisi lazım. Link olarakta olsa olur meleklermb
  2. Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları hakkında bilgiler

Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları hakkında bilgiler

Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları tarihi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu başvuruları hakkında merak edilen tüm bilgileri sunuyor ve Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu başvuruları ile ilgili olan tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz....
  3. 2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

Bu konu; 2013 kpss önlisans başvuruları hakkında bilgi vermektedir Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü 2012 KPSS önlisans sınavı yapıldı. Sınavda 10 bine yakın aday memuriyet için ter döktü. Alınan önlemler sayesinde Muş'ta başkasının yerine sınava girmeye çalışan 4 kişi de gözaltına alındı. Tüm adaylara bol şans diliyoruz ve önümüzde ki yıl KPSS yarışına...
  4. Öğrencilere 2013 Sınavsız İkinci Üniversite Şartları Hakkında Bilgiler

Öğrencilere 2013 Sınavsız İkinci Üniversite Şartları Hakkında Bilgiler

Bu konu; sınavsız 2. üniversite şartları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Anadolu Üniversitesinden yapılan bir açıklamayla, öğrencilerin okudukları bölümden farklı bir diğer bölümü okuma hakkı için gerekli olan şartlar konusunda bilgiler yayınlandı. İşte konuyla ilgili detaylar ve 2.üniversite için gerekli şartlar.. Anadolu Üniversitesinin yeni sistemiyle artık hayal...
  5. AÖF 2013-2014 Kayıt Tarihleri Hakkında Tüm Bilgiler

AÖF 2013-2014 Kayıt Tarihleri Hakkında Tüm Bilgiler

aöf kayıt tarihleri, 2013-2014 aöf kayıt, aöf kayıt 2013-2014 Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Açıköğretim Fakültesinin 2013-2014 yılı kayıt tarihleri açıklandı. Buna Anadolu Üniversitesinin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle... Anadolu Üniversitesinden yapılan açıklamada ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların', ‘Anadolu Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş