2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Bnde adetim gecikti 3 gun oldu bugunle daha kan tahlili ypmadm ypcm ama glmesse 10 gune ancak cunku hayallerimin yikilmasini istmyrm off yaa cnm cok sikkin zaten hadi insallah bebis vardir sende ;)

Bnde adetim gecikti 3 gun oldu bugunle daha kan tahlili ypmadm ypcm ama glmesse 10 gune ancak cunku hayallerimin yikilmasini istmyrm off yaa cnm cok sikkin zaten hadi insallah bebis vardir sende ;)
Haklısın canım, o yıkımı çok iyi bilirim maalesef :( sabredebilirsen bekle kan testi yaptırırsın dediğin gibi. İnşallah güzel haberler alırız senden. benim kendi için ümidim yok ya, nedense umut bile edemiyorum artık. Allah beterinden korusun hepimizi

Haklısın canım, o yıkımı çok iyi bilirim maalesef :( sabredebilirsen bekle kan testi yaptırırsın dediğin gibi. İnşallah güzel haberler alırız senden. benim kendi için ümidim yok ya, nedense umut bile edemiyorum artık. Allah beterinden korusun hepimizi
Yaa korkuyorum hic gebe kalamassam diye bn:uhu: ,bn tek dertim o hani dusun yaa sana glck sene haziranda hamile olacagini dusunsen boyle sitrese girrmydk iste korku var bebegim olacak mi korkusu sadece cnm:(

Yaa korkuyorum hic gebe kalamassam diye bn:uhu: ,bn tek dertim o hani dusun yaa sana glck sene haziranda hamile olacagini dusunsen boyle sitrese girrmydk iste korku var bebegim olacak mi korkusu sadece cnm:(
Biz elimizden geleni yapıp Allah'a tevekkül edicez cnm yapacak bişey yok maalesef. Ama tıp o kadar ilerledi ki bi sürü yöntem var biliyorsun. Hem sen daha çok gençsin, umutsuzluk en kötü şey, oluruna bırakmaya çalışmak lazım. Tabi bunu başkasına söylemek kolay da kendine uygulamak zor :) Kafamıza çok takmamalı aslında, stres de çok etkiliyor

slm kızlar ben de Ağustosta hamile kalmak istiyorum 3 yıldır bebek hasreti çekenlerdenim bütün tedaviler uygulandı hem eşimde hemde bende problem var o yüzden doktorlar doğal yollarla hamile kalamazsın diyorlar aşılama dahil olmuyor şimdi tüp bebek raporu çıkarmak için evraklarımızı tamalayacağız Allah nasip ederse ramazandan sonrada tüp bebek yaptıracağız :)
Hbr ver olurmu gelismelerden insallah ikiz hamis kalirsin canim hepimiz insallah yaa

Biz elimizden geleni yapıp Allah'a tevekkül edicez cnm yapacak bişey yok maalesef. Ama tıp o kadar ilerledi ki bi sürü yöntem var biliyorsun. Hem sen daha çok gençsin, umutsuzluk en kötü şey, oluruna bırakmaya çalışmak lazım. Tabi bunu başkasına söylemek kolay da kendine uygulamak zor :) Kafamıza çok takmamalı aslında, stres de çok etkiliyor
Ahh destini ahh olmuyr iste eltimle beraber evlndk 8aya girdi kndi varil gibi olmus bn ise oyleyim cocuk bn en buyuk hayalimdi evlnmdn oncede ama iste kismet hersey;)

teşekkür ederim kızlar inşallah hepimiz güzel haberler verelim :) sorun yoksa sizlerde hiç kafanıza takmayın ama sorununuzda varsa ihmal de etmeyin beklemek sadece zaman kaybı inanın ben 3 yıldır istiyorum ve 3 yıldır gitmediğim doktor gitmediğim hastane yapmadığımız tedavi kalmadı herşey nasip kısmet bu arada sizleri takip ediyorum heee :D:D

Ahh destini ahh olmuyr iste eltimle beraber evlndk 8aya girdi kndi varil gibi olmus bn ise oyleyim cocuk bn en buyuk hayalimdi evlnmdn oncede ama iste kismet hersey;)
Canım benim kardeşim yok, eşimin de iki kız kardeşi var, yani 2 görümce :) Bir evin bir oğlu olunca tek gelin olarak herkesin gözü üzerimde oluyor. büyük görümcemin 2 kızı var, erkek torun bekliyorlar tabi benden. Ben ise bırak erkeği çocuğum olsa sevincimden göbek atıcam, kız ya da erkek ne farkeder dimi :) Şakayla karışık imalı laf duymadığım bir gün geçmiyor nerdeyse, Allah büyük inşallah bir gün bütün lafları yuttururum onlara... Sen de canını sıkma, herkes ne ekerse onu biçer di mi ama :)

Canım benim kardeşim yok, eşimin de iki kız kardeşi var, yani 2 görümce :) Bir evin bir oğlu olunca tek gelin olarak herkesin gözü üzerimde oluyor. büyük görümcemin 2 kızı var, erkek torun bekliyorlar tabi benden. Ben ise bırak erkeği çocuğum olsa sevincimden göbek atıcam, kız ya da erkek ne farkeder dimi :) Şakayla karışık imalı laf duymadığım bir gün geçmiyor nerdeyse, Allah büyük inşallah bir gün bütün lafları yuttururum onlara... Sen de canını sıkma, herkes ne ekerse onu biçer di mi ama :)[/quote
dedtini canim grcktn bu drumdan cok yoruldum artik olsnda o tarzdayim bn denemedigim sey kalmadi ama olmayinca olmuyr olmadigi icin biraz tedirgin ediyor beni cnm sadecr dertim bu dktora gifiyrz sorun yok diyor gecn esimle knstm eger srn yoksa neden olmuyr dedi kizdim ona biz yplim allaha birakalim dedim off cnm sikkin hmde cook hadi hpmzn hamis kalma dilegiyle canimmm:)]

Son düzenleme:
Geri