gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2013 Aşkıma İyi Geceler Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 en yeni iyi geceler sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Sevgilime, aşkıma iyi geceler mesajları ve sözleri arıyorum diyorsanız doğru sayfadasınız. Sizler için en yeni iyi geceler sözlerini beğeninize sunuyorum. Değer verdiğiniz kişiye en güzel iyi geceler dileklerinizi sms yolu ile göndererek onu mutlu edeceğinizden eminim;)

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Hayatımdaki en degerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

Hayatımdaki en degerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin.iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Yatagına uzandıgında ıstedıgın butun gusellıkler senın olsun..vede duygularını paylasacak bırıne ıhtıyac duyarsan ben burdayım herzmn ASKIMM tatlı ruyalar

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derın uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku cok tatlı derler ben senı tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum bırtanem iyi geceler

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Geceleri Uzaklara çiglik Olur Sesim, Denizden çikan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sirf Senin Için Kapaniyor Gözlerim. Iyi Geceler Herseyim

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yenı gün dogumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dilegıyle. iyi geceler .

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi...

2013 Aşkıma İyi Geceler Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi Geceler Sözleri

iyi Geceler Sözleri

iyi geceler sözleri iyi geceler facebook sözleri facebook mesajları mesajları Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak. Geceleri Uzaklara çıglık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler...
  2. İyi Geceler Aşkım

İyi Geceler Aşkım

iyi geceler sevgilim iyi geceler aşkım aşkım mesajları askim Sevdiğiniz insana en güzel romantik sözcüklerden oluşan aşk dolu cümlelerle iyi geceler dilemek isteyenler için sevgiliye en güzel iyi geceler sözlerini sizler için paylaşıyorum:D Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler...
  3. 2012 İyi Geceler Sözleri

2012 İyi Geceler Sözleri

2012 iyi geceler sözleri en güzel iyi geceler sözleri 2012 iyi geceler mesajları 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık herkesin özellikle de gençlerin ellerinde cep telefonları, makinalı tüfek gibi mesaj çekiyorlar, tabi elleri alışmış :D:D Hele de servis sağlayıcılarının verdiği facebook paketleri sayesinde gece gündüz mesajlaşabiliyor, face sohbetleri edebiliyorlar. Bu yazımız da...
  4. En İyi Aşk Sözleri

En İyi Aşk Sözleri

En İyi Aşk Sözleri Selam kızlar sizden En İyi Aşk Sözleri rica ediyorum ama acil çünkü facemde yayınlayacağım
  5. 2013 Manalı Aşk Sözleri

2013 Manalı Aşk Sözleri

bu konu manalı aşk sözlerine yer vermektedir. Manalı aşk sözleri arayanlar, etkileyici aşk mesajları arayanlar doğru sayfadasınız. Sizlere 2013 en yeni manalı aşk sözlerinden oluşan mesajları sunuyoruz. İster facebokta, ister msn iletiniz de yada istediğiniz kişiye sms yolu ile kullanabilirsiniz. ♥ Altın Ateşle, Kadın Altınla, Erkekte Kadınla Eriyip gider. ♥ Hayatta sen hiç Güldürmüyor...

Sayfayı Paylaş