gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 Astra Sedan Fiyatı ne kadar diyenler buraya

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Astra Sedan Fiyatı
    2013 Model Astra Sedan Fiyatı

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, 2013 model araba tanıtımları konumuza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda 2013 Model Astra Sedan fiyatı ne kadar diyen arkadaşlarımız için, 2013 Model Astra Sedan fiyatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Opel’in en çok tercih edilen kompakt otomobili Astra Sedan gövde tipi ile daha geniş kitlelere uzanıyor.

4 kapılı Astra Sedan’da Opel tasarım dili, sportif görünüm ve karakteristik Astra çizgileri, yeni teknolojiler ve yüksek standartlarda donanım özellikleri ile sunuluyor.Türkiye pazarında ön satışına Ağustos ayında başlanacak olan Astra Sedan'ın Başlangıç Fiyatı 38.482,46 TL

2013 Astra Sedan Fiyatı ne kadar diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları aşılama yöntemi fiyatları ücreti 2010 2011 arkadaşlar aşılamayı nerde ne kadara yaptırdınız yazarsanız bilgimiz olur benim ssk yok olanlar almayanlar yazsın lütfen. şimdiden teşekkürler
  2. 2013 Astra Sedan Fiyatı hakkında bilgi istiyorum ben

2013 Astra Sedan Fiyatı hakkında bilgi istiyorum ben

Selam melekler yeni araba alacağım kararsızım, 2013 astra sedan fiyat bilgilerini merak ediyorum, mümkünse 2013 astra sedan fiyatları hakkında bana bilgi verebilirmisiniz, Teşekkür ederim
  3. Nokia 808 Review Fiyatı ne kadar diyenler

Nokia 808 Review Fiyatı ne kadar diyenler

Nokia 808 Review Fiyatı Nedir Nokia 808 Review Piyasa Fiyatı http://www.meleklermekani.com/cep-market/208325-apple-iphone-5-ozellikleri-fiyati.html konumuzdan sonra şimdi de az önce özellikleri hakkında bilgiler ve resimlerini paylaştığımız Nokia 808 Review fiyatı ne kadar diyen arkadaşlarımızı düşünüyor ve bu yazımızda Nokia 808 Review piyasa fiyatı nedir yazıyoruz Melek'ler. 12...
  4. pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

Pomerqnyali nin fiyati kac tl
  5. 2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

Bu yılbaşı şeytanın bacağını kıracağım, biliyorum :D Çeyrek bilet alacağım ve fiyatını öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş