2013 ayşeden ile melek isteyenler

32 yaşınadyım canım, ya sen...
3 yıl boyunca yasminle korundum
buraya gelmeden önce yani 1 yıl önce dr. görünmüştüm bebek istediğimizi ne yapmam gerektiğini sormuştum sağolsun çok ilgilenmişti doktorum işte ya memleketimin gözünü seveyim valla taşı toprağı altın kıymetini buraya gelince anladım ne kadar gelişmiş bir ülkede yaşıyormuşuz meğer.. neyse benden bi sürü kan alındı ve bi sürü tetkikler yapıldı herşey normal bir sıkıntın yok sadece 1 yılı bulabilir hamile kalman merak etme demişti folik asit vermişti ama yani 1 yıl çok uzun bir süre dayanamdım ben olmayınca valla 6. ay denememizde aldım ilacı bakalım ne olacak...

senin bebiş yok sanırım ama klomeni dikkatli kullan canım bak mesela alara e benim ablam bu ilacı kullanıyor şu anda ama ben hiç kullanmadım ona sorabilirsin

ayy inşallah ayşedencim inşallahhhh
bu arada ne güzel yaa hemde erkek allah bağışlasın rabbim bizede nasip etsin inşallah bende çok erkek istiyorum ama tabii öncelikle sağlıklı ve hayırlısı önemli olan hangisi olursa olsun... olsundaaa kızı erkeği aynı derecede istiyorum artık ikiz bile olabilir :) yeterki gelsin artık :)
kolmenle yumurta sayısı fazla oluyooo dolayısı ile ikiz gebelik şansı yüksek canım ilk hamileliğim tek bir günle hamile kaldım anne olmayı istiyordum o gün hap kullanmadım o gün hamile kaldım yani 3 temmuz adetimdi 19gecesi ilişkim 24 nde yerleşme kanaması oldum hemen test yaptım cıktı rabbim şimdi ikimizede bir bebiş nasip etsin

- - - Updated - - -

listeni eklesene ayşeee 13 ocak benim beklenen tarih

ay allah korusun beklenen tarih deme beklemediğimiz adet bu

- - - Updated - - -

tamam ablam yazayım

evet canım maalesef yok :( bende ilk kez aldım zaten çok fazla okudum klomenle hamile kalanları yurtdışındaki adı clomid onların kullanış şekilleri adetin 5. günü başlayıp 5 gün boyunca sabah akşam içmek şeklindeydi ve iğne vurulmdan hamile kalanlardı bende iğnesiz denedim zaten çünkü yumurta oldumu olmadımı bilmiyorumki hem burda eczaneye gidip istediğimiz bişeyi alamıyoruz özelliklede iğne vermiyorlar neyse... klomen kullananlar adetin 3. günü başlıyorlarmış kullanmaya bilmiyorum artık hayırlısı beklicez ve görcez... dahada çok var zaman geçmiyor bi türlü

evet canım klomen kullanıyorum cumartesi konturoll .. çatlama iğnesi yılbaşına denk gelebilir. diyabetim + troid bide 39 yaşındayım ısrarla ikinciyi istiyorum inşallah gelsin minnoşlar.

kolmenle yumurta sayısı fazla oluyooo dolayısı ile ikiz gebelik şansı yüksek canım ilk hamileliğim tek bir günle hamile kaldım anne olmayı istiyordum o gün hap kullanmadım o gün hamile kaldım yani 3 temmuz adetimdi 19gecesi ilişkim 24 nde yerleşme kanaması oldum hemen test yaptım cıktı rabbim şimdi ikimizede bir bebiş nasip etsin

- - - Updated - - -

ay allah korusun beklenen tarih deme beklemediğimiz adet bu

- - - Updated - - -

tamam ablam yazayım

ne güzel olmuş seninkisi bi kerede valla inşallah tez zamanda ikinciside gelir...
bu arada alara merhaba inşallah o ocak ayının 13 adetin gelmez ve hayırlısıyla bebişine kavuşursun hakkımızda hayırlısı olsun...

evet canım klomen kullanıyorum cumartesi konturoll .. çatlama iğnesi yılbaşına denk gelebilir. diyabetim + troid bide 39 yaşındayım ısrarla ikinciyi istiyorum inşallah gelsin minnoşlar.

hayırlısıyla tez zamanda gelsin inşallah...
senin ilk klomen kullanışınmı sende de ağrı varmı
ben clomid kullanıyorum yani yurt dışı adı oluyo bu
benim kasıklarım ağrı ama sağ kasığımda daha hissedilir derecede ayakta dururken otururken hep hissediyorum şu 4 gündür benimde adet günüm 5 ocak inşallah gelmez diye dua edyorum :(
inşallah seninkide gelmez canım.. hayırlısıyla 2013 e bebişlerşe gireriz

Geri