gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Bentley Turbo Otomobil Tanıtım Bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 bentley turbo araç tanıtımı 2013 bentley turbo özellikleri 2013 bentley turbo resimleri

İngilizlerin efsane arabası lüks sedanlarıyla meşhur Bentley, 2013 yılı için Bentley Turbo model aracını yollara çıkarnayı planlıyor melekler :)

İngiliz AutoExpress dergisinin iddiasına göre Bentley her zamanki gibi sert hatlara sahip iki kapılı bir performans arabası üzerinde çalışıyor. 2013 yılında pazarda olması beklenen yeni Bentley Turbo R, markanın diğer bir modeli olan Mulsanne üzerine kurulması bu durumda da sekiz silindirli 6.75 litrelik 600 beygir gücünde bir motora sahip olması bekleniyor.

2013 Bentley Turbo Otomobil Tanıtım Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Audi A4 Otomobil Tanıtımı

2013 Audi A4 Otomobil Tanıtımı

2013 audi a4 tanıtımı 2013 audi a4 resimleri 2013 audi a4 özellikleri Audi firması resmen 2013 Audi A4 modelini kamuoyuna tanıttı melekler :) Yenilenen yüzü ile daha agresif görünen Audi A4, gözden geçirilmiş ön ızgara, tekrardan biçimlendirilmiş zarif farlar, güncel kaput tasarımı, yeni difüzör, revize edilmiş arka lambalar ve çift egzoz sistemi makyaj operasyonu kapsamında güncellenmiş....
  2. 2013 Bentley Continental GT-GTC Özellikleri ve Tanıtımı

2013 Bentley Continental GT-GTC Özellikleri ve Tanıtımı

2013 bentley continental gtc gt 2013 bentley continental gt gtc tanıtımı 2013 bentley continental resimleri özellikleri İngilizlerin meşhur markası Bentley, 2013 gtc modelini görücüye çıkardı melekler :) Dış özelliklere şöyle bir bakıldığında, sportif görünümlü bir ön tampon, siyah renkli ön panjur, kırmızı renkli çerçeveye sahip “B” harfiyle donatılmış logolar ve dört çıkışlı egzoz...
  3. Yaşlı Kurt Bentley Continental GT GTC 2013 Tanıtım Videosu

Yaşlı Kurt Bentley Continental GT GTC 2013 Tanıtım Videosu

2013 bentley continental gtc gt 2013 bentley continental gt gtc tanıtımı 2013 bentley continental resimleri özellikleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Bentley Continental GT-GTC tanıtım videosunu paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=KFYdGuWOMdY
  4. 2013 Huyundai Veloster Turbo Tanıtımı Resimleri

2013 Huyundai Veloster Turbo Tanıtımı Resimleri

2013 hyundai veloster tanıtımı 2013 hyundai veloster resimleri 2013 hyundai veloster özellikleri Geçtiğimiz Ekim ayında Güney Koreli otomobil üreticisi, yeni 1.6-litre turbo benzinli motorunu tanıtan Hyundai Veloster 2013 ile ilgili elimizde ki bilgiler şöyle melekler :) Ne kadar güç üreteceği henüz netlik kazanmazken Kore iç pazarına sunulacak versiyonda, twin-scroll turboşarj ve...
  5. 2013 Opel Allegra Otomobil Tanıtımı Bilgileri

2013 Opel Allegra Otomobil Tanıtımı Bilgileri

2013 opel allegra tanıtımı 2013 opel allegra özellikleri 2013 opel allegra resimleri 2013 araba tanıtımlarımızda sıra 2013 Opel Allegra'da melekler :) Opel Allegra ile ilgili bilgilerimiz şöyle; İlk bakışta Opel diğer modeli olan Corsanın daha küçüğü izlenimi veren 2013 Opel Allegra, şehir içi kullanım için iyi alternatif olacaktır. Opelin son yıllardaki yükselen grafiğinide...

Sayfayı Paylaş