gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Berat Kandili Ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2013 Yılında Berat Kandili Hangi güne denk geliyor hangi ay ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 Berat Kandili gününün hangi güne denk geldiğini öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN

2013 Berat Kandili Ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 yılı berat kandili tam olarak hangi güne geliyor melekler. Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen
  2. Mevlid Kandili 2013 Ne Zaman

Mevlid Kandili 2013 Ne Zaman

Mevlid Kandili 2013 Ne Zaman bana acil yazın bu sorumun cevabını
  3. 2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba bu yıl ki Berat Kandili ne zaman ben takvime baktım bizde ki takvim ne iş bilmiyorum ki yazmıyor ya da ben mi göremedim:S Neyse size soruyorum 2012 Berat Kandili Ne Zaman bilen varsa yazsın
  4. 2013 Berat Gecesi Ne Zaman?

2013 Berat Gecesi Ne Zaman?

bu konu 2013 berat gecesi tarihine yer vermektedir. Şaban ayının 15.ci gecesine denk düşen Berat gecesinin anlam ve mahiyeti çok büyüktür. Berat kandili 2013 yılın da hangi güne denk geldiğini merak edenler için gerekli bilgileri paylaşıyoruz. Şaban ayının 14. gününü 15. gününe bağlayan gece Berat kandilidir. 2013 yılında Berat gecesi 23 Haziran Pazar gecesini 24 Haziran pazartesi gününe...
  5. Berat kandilinin faziletleri

Berat kandilinin faziletleri

Ramaza nın müjdecisi ,borçtan hastalıktan ,günahlardan arınmanın ,rahmete nail olmanın fırsat gecesi ,Berat kandili.21 Mayıs Cumartesi akşamını 22 Mayıs Pazar gününe bağlayan geceye denk gelen bu önemli gece de hangi dualar edilmeli,nasıl dua etmeli,hangi ibadetler yapılmalı konumuzun devamın da bulabilirsiniz.Öncesi Berat gecesi ve önemi , 2016 Berat kandili mesajları adlı konularımızı da...

Sayfayı Paylaş