gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Çağatay Ulusoy'un Son Görüntüleri

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Çağatay Ulusoy'un son görüntülerine yer vermektedir. Bir süre önce uyuşturucudan göz altına alınan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, serbest kaldıktan sonra ilk kez objektiflere yakalandı. Hayranlarının çok merak ettiği Çağatay Ulusoy hakkında detay bilgilere geçiyoruz.

25 Ocak'ta uyuşturucudan gözaltına alınan ve serbest kaldıktan sonra sırra kadem basan oyuncu Çağatay Ulusoy dün Yeniköy'de ortaya çıktı. Kendisiyle aynı operasyonda gözaltına alınan Can Yurtsevdi ile yürüyüş yapan Ulusoy'un tanınmamak için şapka taktığı dikkat çekti.

Fotoğrafları çekilince ters yöne doğru yürümeye başlayan ünlü oyuncu muhabirlerin sorularına "Tadım kaçtı, hiç keyfim yok. Ben gidiyorum" diyerek karşılık verdi. "Aşk Hikayesi" dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Ulusoy'a yapım şirketinin "Dizi başlayana kadar ortalarda görünme" diye uyardığı konuşulmuştu.

2013 Çağatay Ulusoy'un Son Görüntüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağatay Ulusoy'un Özgeçmişi

Çağatay Ulusoy'un Özgeçmişi

kızlar Çağatay Ulusoy'un Özgeçmişi hakkında bilginiz var mı
  2. Çağatay ulusoy'un sevdiği hayvan

Çağatay ulusoy'un sevdiği hayvan

Çağatay Ulusoy un En Sevdiği Hayvan Çağatay Ulusoy Un En Sevdiği Hayvan Hangisi Çağatay Ulusoy hayranları, oldukça meraklı Melek'lerim. :) Çünkü ara ara soru cevap bölümüne gelen misafirlerimiz Çağatay Ulusoy'un en sevdiği şeyleri merak edip duruyor. Hal böyle oluncada bizde araştırıyor ve meraklı durumuna düşüyoruz :) Herneyse işte misafir sormuş Çağatay hangi hayvanı seviyor diye, bizde...
  3. Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi Selam kızlar duydunuz mu adını feriha koydum bu sezon bitiyormuş ve Çağatay Ulusoy başka bir dizide oynayacakmış. Peki Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisinin adı ne ve kimle oynuyor?
  4. Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi !

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi !

Bu konu; Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum dizisiyle milyonlarca genç kızın sevgilisi haline gelen Çağatay Ulusoy'un yepyeni bir diziyle ekranlara geleceği söyleniyor. Yine yabancı bir dizinin Türk versiyonunda oynayacağı söylenen Ulusoy'un partneri ise Lale Devri'nin yıldızı Serenay Sarıkaya olacakmış. Konusuna...
  5. İşte Çağatay Ulusoy'un 2013 İmajı!

İşte Çağatay Ulusoy'un 2013 İmajı!

çağatay ulusoyun yeni imajı çağatay ulusoy yeni imajı 2013 Sevgili melekler, uzun bir süredir ortalarda gömrünmeyen Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya ile başrollerini paylaşacağı dizi için saçlarını uzattı. Hep kısa saçlarıyla görmeye alışkın olduğumuz Ulusoy, dizide hapisten çıkan bir genci canlandıracak ve bu rol için de saçlarını uzattı. Şimdi size soruyoruz, Çağatay'ın yeni imajını nasıl...

Sayfayı Paylaş