gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; 2013 Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri konusu hakkında bilgielr vermektedir.
    Sevgili melekler, 2013 yılı gelinliklerde tek kelimeyle dantelin yılı. Dünyaca ünlü gelinlik tasarımcılarının dizayn ettikleri gelinlikler incelendiğinde bu yıl romantik dantellerle bezeli gelinlikleri bol bol göreceğiz. Yakada, sırtta, kollarda ya da eteklerde serpiştirilmiş son derece zarif dantellerin yer aldığı gelinlikler şık uzun duvaklar ve çiçekli zarif taçlarla kombine ediliyor. Biz de bu birbiirnden güzel gelinlikler içinden uzun kollu ve dantelli olan modelleri sizler için galerimizden yayınlıyoruz...

2013 Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 uzun kollu elsbise modası

2013 uzun kollu elsbise modası

bu konu;2013 elbise modelleri,2013 uzun kollu elbiseler hakkında bilgi vermektedir Sevgili hanımlar bu kış uzun kollu elbiseler moda.Zaten kışın uzun kollu elbise giyilir dediğinizi duyar gibiyim.Çalışan bayanlar,modayı yakından takip edenler yaz kış ayırt etmeden kısa kollu kıyafetleri tercih ediyor.Bu kış tüm bayanlar uzun kollu elbiseleri giyicek.İster mini olsun ,ister uzun tüm...
  2. 2013’te Uzun kollu gelinlik modası

2013’te Uzun kollu gelinlik modası

Bu konu; uzun kollu gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bahar aylarında gelin olmayı düşleyenler için ve kır düğünü yapmayı planlayan meleklerimiz için uzun kollu gelinlik modellerini sunuyorum. Meleklerim vücut yapınızı iyi bilirsiniz eğer kollarınızda görünmesini istemediğiniz fazlalıklar yada lekeler varsa bu modellerle güzel bir şekilde kamufle edebilirsiniz :tik: Ayrıca bu...
  3. Dantelli Yazlık Gelinlikler 2013

Dantelli Yazlık Gelinlikler 2013

Bu sayfa; Dantelli Yazlık Gelinlikler 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yazın gelini olmaya adaysanız yazlık gelinlik trendleri hakkında da bilginiz olması gerekir diye düşündük ve bu yazın trendlerinden dantelli gelinlikleri beğeninize sunmak istedik. Nostaljik gelinlikler başta olmak üzere bolca kullanılan dantelk detaylarını seviyorsanız bu gelinliklere de...
  4. Siyah Uzun Kollu Abiye Modelleri

Siyah Uzun Kollu Abiye Modelleri

siyah abiye modelleri, siyah uzun kollu abiyeler, siyah uzun kollu abiye elbiseler, abiye modelleri Uzun kollu abiye modelleri sonbahar ve kış ayların da tesettürlü ve açık bayanların özel gün ve gecelerde tercih ettiği bir tasarım olmaya devam ediyor. Abiye renginin değişmeyen trendi olan siyah, özel gecelerde bayanların en çok tercih ettiği abiye rengi olarak abiye giyim markalarının...
  5. uzun kollu gelinlik modeli tavsiye

uzun kollu gelinlik modeli tavsiye

selamlar bana uzun kollu gelinlik modelleri önerilerinde bulunurmusunuz yakında düğünüm olacak malum havalar çok soğuk o yüzden uzun kollu bir gelinlik giymeye karar verdim ama model konusunda kararsızım modern ve gösterişli bir gelinlik modeli olursa memnun olurum

Sayfayı Paylaş