Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

beniii unuttunuz yaaaaaaaaaaaaaa...bende geldimmm....ben şuan söktürücü içiyorum aşılama yapılcak 2.aşılamam yanii..... benide yazın:hahaha:

- - - Updated - - -

özlemcimmmm hayırlı olsun buarada:kiss:

canım h.g unuturmuyuzz hiç senii...cok saol...şimdi yeni tarihin ne oldun mu adet

- - - Updated - - -

slm canm ins hayrli sonuclar alirsin,,asilama yaptirmayi bizde dusunuoruz doktorumuz bize henuz onermedi ama kendimiz konusup isteyecez asilamayi,yumurtlama sorunum yok oyuzden direk asilama sistemine gecilebilirmi deneyimli oldugun icin sormak istedim ,2hafta sonra randewum war doktorda ama okadar sabirli degilim :)

h.g hevin senn adetin ne zaman cnm ekleyelim senide

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

bitanesi: 4 aralık

gülnida:4 aralık

ayşe-roma: 8 aralık

ysmn1905: 10 aralık

eylülce: 12 aralık

sunflower: 12 aralık

bal arısı: 14 aralık

asena şule: 14 aralık

ceylinn: 15 aralık

özlem: 28 aralık

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

benm adımı yanlış yazmışsın kız :D inş tek tek siliniriz bu listeden canm hayırlıya wesile olsn bu liste

rosalinda: 18 aralık

- - - Updated - - -

benm adımı yanlış yazmışsın kız :D inş tek tek siliniriz bu listeden canm hayırlıya wesile olsn bu liste

inşallah canımm ayyy tamam cnm cok pardon bi daki sefere değiştirim :)

sanırm yine amiş değilim leke kırmızya dmndü ve çoğalıyo. rabbim sevdiği kuluna dert verirmiş isyan etmek yok. şükürler olsun allahım ben dumalarımı bırakmıcam senin kuvvetine inanıyorum. ol dersin olur. gönlümdekini sen sen biliosun rabbim hakkımda hayrılı kıl.

Geri