Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

arzuuu kız sılık çıktıysa bebek olabılır canım adet olmadıysan kan versene
gulmemm ama akıntıyla karısık kan gıbı bısey gelıyor umudum yok hasta olucam sanırımm ınan dusundukcesankı cıldırcamm bu ay ruyamdan dolayı cok umıtlıydımm bılemezzsınız yrca hepine tesekkur ederım bı kardeş gıbı derdıme ortak oluyorsunuz allh hepinizin muradını versınn....

gulmemm ama akıntıyla karısık kan gıbı bısey gelıyor umudum yok hasta olucam sanırımm ınan dusundukcesankı cıldırcamm bu ay ruyamdan dolayı cok umıtlıydımm bılemezzsınız yrca hepine tesekkur ederım bı kardeş gıbı derdıme ortak oluyorsunuz allh hepinizin muradını versınn....
arkadasım umutlandırmak istemem ama üstüne görüyo olabilirsin, yaptırsana bir kan testi :) bizide habersiz bırakmaa:) :bags:

- - - Updated - - -

arkadasım umutlandırmak istemem ama üstüne görüyo olabilirsin, yaptırsana bir kan testi :) bizide habersiz bırakmaa:) :bags:

arkadaşlar kimyasal gebelik ve sonrası ile ilgili bilgi rica ediyorum ,her bilgiye açığım :)
yardım lütfen

- - - Updated - - -

Melikecım umarım dediğin gıbıdırr gecı cok sık gelmıyor çok nadır gelıyor ama sanmıyoru bı ıkı gun beklım hasta olmazsam bı daha evde test yapım cıkarsaaa ne mutlu bana cıkmazsaa dun testten sonra halımı gorseydınız resmen bunu goreceğime olım dedımm ama hayırlısı ıns. haklı cıkarsınn

Melikecım umarım dediğin gıbıdırr gecı cok sık gelmıyor çok nadır gelıyor ama sanmıyoru bı ıkı gun beklım hasta olmazsam bı daha evde test yapım cıkarsaaa ne mutlu bana cıkmazsaa dun testten sonra halımı gorseydınız resmen bunu goreceğime olım dedımm ama hayırlısı ıns. haklı cıkarsınn
hiç sıkma canını herşeyin başı sağlık ,moralini yüksek tut ,herşeyin başı moral,sen iyi olacaksın ki bebek iyi olacak ...

arzumm canım sıkma canın belki olmazsın dediği gibi yerleşme kanamasıdır
allaha şükürden başka hiç bişey yapamyız bunu unutma :)

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu

lilyped: 5 Şubat

fatoş:6 Şubat

eloş:10 Şubat

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>:12 şubat

hevin:12 şubat

büşracımm: 12 Şubat
<linkz>

</linkz>

ffarzuf:15 şubat

emelcum: 15 Şubat

ceylinn:17 Şubat
<linkz>
</linkz>

özlem:21 Şubat

metanoyam: 21Şubat
ADET OLANLAR

cansu:
adet oldu tarihi bilinmiorr

bal arısı: adet oldu tarihi bilinmiorr

suzu:

şule:

bitanesi:

yaw: (tüp bebek için beklior şubatta :)
özge: aşılama sonucu bekliyor :)

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepinizi aşağıya doğru kaydırırım :)
polyan: ??

eylülmehmet: ??

arzusu:??

melike81:

ayseden:

ysmn1905:

esmerim53:

HAMİŞLER GRUBU

Eweeetttt onuncu hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 11. sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende tattın o duyguyu darısı benim gbi isteyenlerin başına

5.Sunflower:Canımm senide hamile gördük çok şükür 1.5 sene sonra kavuştun meleğine

6.Nazruzgarı: Nazım da kavuştu meleğine Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınada aldığın günleri gösterir inşallah kuzum

7.Gül güzeli:Tebrik ederim canım...

8.Esin2748:Tebrik ederim canım...

9.Nurr:
Tebrik ederim canım...

10.Lavinya :
Tebrik ederim canım...

kızlar benim adetim gecikti dayanamayıp test yaptım silik cıktı ama bariz belli oluyodu sizce hamilemiyim yoksa ilaçlardan olabilirmi bugun kan testine gidicem cok merak ediyorum inş. hamileyimdir

Geri