gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 Düğün davetiyeleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; düğün davetiyeleri hakkında bilgi vermektedir. Düğününüzü ilan eden davetiyeleriniz nasıl olsun istersiniz? Sizin adınıza sevdiklerinizi ve akrabalarınızı düğüne çağıran davetiyeniz taşlı, çiçekli yada kurdele detaylı olabilir. Yeni sezon davetiyeler de en az gelinlik ve gelin aksesuarlarının seçimi kadar zorlayacak sizleri. O kadar güzel tasarımlar görüyoruz ki bu tasarımlardan hangisi düğününüze davetin sembolü olsun karar veremiyorsunuz. Böyle bir durumda iş bizlere düşüyor işte en güzel düğün davetiyesi modelleri burada, sunum bizden seçim sizden meleklerim :tik:

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ayyyyyyyyyy harika bu bayışdım valla çok ilgiç gerçi benim düğün kartımda ilginçbieydi :)

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

bak şimdi merak ettim paylaşsana canım nasıl bir şeydi? :D

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    paylaşamam canım çünkü siyasi içerikli bi karttı dişi kurt erkek kurt felan vardı :)

BeyazMelek bunu beğendi.
  5. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Anladım canım ben tahmin ettim ama çünkü amcamın da öyleydi davetiyesi :tik:

Asena_Sule bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahaha amcanda bizden ozman :) benim hberim yoktu eşim süpriz yaptı bna güzelde oldu herkeş şaşaırdı tabi ama :)

2013 Düğün davetiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜĞÜn Davetİyelerİ

DÜĞÜn Davetİyelerİ

Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir. * Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin. * Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını...
  2. Düğün davetiyeleri

Düğün davetiyeleri

düğün kartları dügün kartlari düğün davetiyesi izmir dugun kartlari davetiyeleri izmir Birbirinden güzel davetiyeler...buyrun birlikte bakalım...
  3. 2011 Düğün, Nişan  Davetiyeleri

2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...
  4. Düğün Davetiyeleri İçin Anlamlı ve Güzel Sözler 2013

Düğün Davetiyeleri İçin Anlamlı ve Güzel Sözler 2013

Bu konu; düğün davetiye sözleri 2013 ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hayatınızın en mutlu ve özel günü olan düğününüzün en güzel şekilde geçmesi için aylar öncesinde koşturmacalar başlar. Mekan tespiti, gelinlik, damatlık seçimi, saç, baş, makyaj derken ne olduğunuzu şaşırırsınız. Tabi buna, ev dayama, döşeme, eksik gedik temin etme gibi durumları da katmadık. Çok...

Sayfayı Paylaş