gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Nerede Yapılacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Nerede Yapılacak merak ettim bir öğrenim dedim umarım siz sorumun cevabını biliyorsunuzdur:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünya Atletizm Şampiyonası 2013

2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Nerede Yapılacak

2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Moskova’da yapılacak.

Moskova Rusya Federasyonu'nun başkenti. Şehir merkezinde 10.406.578'lik nüfusa sahiptir.

1081 km² Rusya'nın iki federe şehrinden biridir. Moskova nehrinin içinden geçtiği bu şehir Dünya'nın en yoğun işleyen (mimarisi ile ünlü) metro sistemine sahiptir.

1980 yaz olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır. Moskovada yaşayan milyarder sayısı diğer dünya şehirlerden fazladır, bu da en çok milyarderin yaşadığı şehir ünvanını getirmiştir. 2007 ylı istatistiklerine göre dünyanın en pahalı şehirleri listesinde 1. sıraya yerleşmiştir. Eğitim, bilim alanında birçok kuruma sahip çıkar. Ayrıca Eurovision 2009'a ev sahipliği yapmıştır.

Moskova 2013 Yılında Dünya Atletizm Şampiyonasına Ev sahipliği yapacakdır..

2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Nerede Yapılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Avrupa Şampiyonası nerede

2012 Avrupa Şampiyonası nerede

Ya bilen varmı arkadaşlarım 2012 yılı avrupa şampiyonası tam olarak nerede yapılacak. Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Sağolun.
  2. 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Nerede

2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Nerede

2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Nerede bilen haberi olan var mı
  3. 2013 Avrupa basketbol şampiyonası tarihleri ?

2013 Avrupa basketbol şampiyonası tarihleri ?

Basketbol oynuyorum ve turnuvaları yakinen takip ediyorum. Acaba 2013 yılı avrupa basketbol şampiyonası hangi tarihler arasında olacak bilen var mı ?
  4. Eurovision 2013 Nerede Yapılacak

Eurovision 2013 Nerede Yapılacak

Önümüzdeki yıl eurovision şarkı yarışması nerede yapılacak bir de ne zman yapılacak, geçen sene ki birinciyi unuttum da :S
  5. Survivor 2013 nerede yapılacak bilen var mı?

Survivor 2013 nerede yapılacak bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar BU sene survior nerede yapılacak? Geçen sene yapılan adalarda değil mi ?

Sayfayı Paylaş