gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

2013 En Güzel Karikatürler

Konu, 'Karikatürler' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

selam melekler hoşuma giden bu komik karikatürleri sizlerle paylaşmak istedim :) [​IMG]

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller teşekkurler.

Asena_Sule bunu beğendi.
2013 En Güzel Karikatürler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karikatür Severlere En Güzel Karikatürler...

Karikatür Severlere En Güzel Karikatürler...

Komik Karikatürler En Güzel Karikatürler Karikatür severler için en komik karikatürleri sizlerle paylaşıyorum..Beğeneceğinizi umuyorum...Ve İşte seçme karikatürler sizler için....
  2. En güzel cuma mesajları 2013

En güzel cuma mesajları 2013

Cuma mesajları Dini cuma mesajları Güzel cuma mesajları Meleklerim Müslümanların bayramı olan cuma günü dost ve sevdiklerimize göndermemiz için en güzel cuma mesajları sizlerle.. Hayırlı Cumalar. Lailahe illallah ve cellehü edasi ile, Rabbim muradimizi ver melekler duasi ile Lailahe illallah kalbimizi karartma, rizkimizi azaltma, kabrimizi, daraltma, senden baska kapi aratma,...
  3. 2013 En Güzel Aşk Sözleri

2013 En Güzel Aşk Sözleri

Bu yazı en güzel aşk sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiye en güzel aşk ve sevgi sözlerinden oluşan mesajlar göndermek ve bu sözleri facebook yada msn iletilerin de kullanmak isteyenler için 2013 en güzel aşk sözlerini paylaşıyoruz. Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz...
  4. 2013 En Güzel Başarı Sözleri

2013 En Güzel Başarı Sözleri

Bu konu en güzel ve anlamlı başarı sözlerine yer vermektedir. İnsanlar yaşadıkları hayat boyunca bazen tökezler ve başarısız olabilirler. Önemli olan her tökezleyip düştüğünüzde asla pes etmeyip kaldığınız yerden daha güçlü bir şekilde yolunuza devam etmenizdir. Başarıya giden yol öncelikle azim ve sabırdan geçer. Hiçbir zorluk sizi yıldırmasın ve hiçbir başarısızlık sizi hedeflediğiniz...

Sayfayı Paylaş