gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 En Şık Abiye Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu yazı 2013 abiye ayakkabı modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Abiye elbise modellerinin altına kombine olarak elbette ki abiye ayakkabı giyilir. Abiye ayakkabı seçiminde genelde yüksek topuklu ve gösterişli modeller tercih edilir.

Günümüzde her renk abiye modeline uygun renkte ayakkabı tasarımı yapan firmalar, 2013 abiye ayakkabı modelleri ile beğeni topluyor.
    Sizlere 2013 Ayakkabı modasından seçtiğim yüksek topuklu abiye ayakkabı modellerini sunuyorum. Modellerin çok daha fazlası için foto galerimizi ziyaret ediniz.

SadmiN bunu beğendi.
2013 En Şık Abiye Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abiye ayakkabı sevenlere şık modeller

Abiye ayakkabı sevenlere şık modeller

34 numara abiye ayakkabı
  2. Şık abiye ayakkabı modelleri..

Şık abiye ayakkabı modelleri..

şık abiye ayakkabılar şık abiye ayakkabı modelleri ayakkabıları en ayakkabı modelleri şik ayakkabilar Sizlere sunacağım ayakkabıları ister düğün ister şık bir akşam yemeğinde kullanabilirsiniz:)Kıyafetinizi tamamlıyan bu ayakkabılarla güzelliğinizle göz kamaştıracaksınız:D...
  3. birbirinden şık abiye ayakkabı modelleri

birbirinden şık abiye ayakkabı modelleri

abiye ayakkabı ayakkabı modelleri ayakkabi modelleri en güzel topuklu abiye ayakkabı, ayakkabı modası, ayakkabı, tokpuklu, gece için, ilgili bilgiler burada Çok güzel abiye ayakkabılar.Ben hepsinide çok beğendim. Bunu çok sevmedim:D:D
  4. Abiye Ayakkabı Modelleri 2013 yılının modası

Abiye Ayakkabı Modelleri 2013 yılının modası

2013 abiye ayakkabı modelleri abiye ayakkabılar 2013 modelleri Daha önce http://www.meleklermekani.com/sac-bakimi/226324-2013-abiye-sac-modelleri-goz-alici-modeller-burda.html demiştik. Şimdi de bu fıstık gibi abiye saç modelleri konumuzdan sonra 2013 abiye ayakkabı modelleri sunuyor ve önümüzde ki yılın abiye modasından örnekler vermeye devam edeceğimizin de altını çiziyoruz Melek'ler....
  5. 2013 En Şık Abiye Modelleri

2013 En Şık Abiye Modelleri

2013 abiye modelleri 2013 en şık abiyeler 2013 abiyelerinde sadelik biraz ön planda olucak.Geçen yılki dantel detaylar bu yılki modellerde de yer alıyor.Taşlı abartılı kıyafetlerin yerine daha sade şık modeller olucak.Sırtı açık abiyeler,kuyruklu modeller bu yılın trendleri arasında.Sizler için birbirinden şık modelleri bir araya getirdik.İşte karşınızda 2013 ün beklenen abiye modelleri...

Sayfayı Paylaş