gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 En Vurucu Aşk Sözleri Lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, bana en vurucu aşk sözleri lazım, hem de çok acil, artık ona açılmamın zamanıdır, bana yardım edin lütfen..:(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA
    Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevgim yüreğim kadar mert olur. SENİ UNUTTUM kelimesi sadece mezar taşında olur..

En Güzel Elbisemi Tabutuma Sersinler Yılanlı Akrepli Yerlere Mezarımı Kazsınlar Eğer Seni Unutursam Bebeğim Mezarımın Taşına Şerefsiz Yazsınlar

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum..

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

Sen hiç hasreti tattın mı severken , hiç ağladın mı gülerken , sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Aldanır bizlere kem gözle bakanlar bizler ise en mesut insanlar sil hayalinden o karaktersiz eseri senden senden çok üstündür şu hor gördügün SERSERİ

Sevgi güldür ama solmaz Sevenin vadesi dolmaz Sevemeyen ADAM OLMAZ!

Sevgi güzellik ister,güzellik emek ister,güzelliktende öte gülüm yürekte ateş ister.

Her sabah yaşadıgımın farkına varmadan önce seni özledigimin farkına varıyorum.Sensiz bir güne başlamaktansa hiç uyanmamak istiyorummm....

Biz ince bel,ela gz,sütun bacak hastası değiliz güzelim gümbür gümbür yürek diledik kavgamızda,ateşin yanına barut barutun yanına ateş olasın diye sevdik ama anlamadılar!!

Sen yürü ben gölgen olurum,sen sor ben cevap olurum,sen suç işle ben mahkum olurum,sen iste yeterki aşkım ben herşey olurum

Günaydın sevgilerin en güzeli.. günaydın günümün güneşi.. günaydın kalbimi esir alan sevgili.. günaydın düşlerimin kaynağı.. günaydın sevincim ve kaderim.. günaydın herşeyim..

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!

Hatırlamak Görmek kadar güzel ise,Unutulmak Ölüm kadar acıdır

2013 En Vurucu Aşk Sözleri Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Etkileyici Aşk Sözleri

2013 Etkileyici Aşk Sözleri

Bu yazı etkileyici aşk sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiyi en romantik sözlerden oluşan mesajlarla etkilemek istiyorsanız sizlere sevgilinizi etkileyecek 2013 aşk sözlerini paylaşıyorum. Rüyaların en güzelini görürken tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı...
  2. En Yeni Aşk Mesajları Aşk Sözleri 2013

En Yeni Aşk Mesajları Aşk Sözleri 2013

Bu konu; 2013 Aşk Sözleri Mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevdiğinize dünyanın en güzel sözlerini, en romantik cümlelerini söylemek istersişniz. Ona olan hislerinizi anlatacak kelime bulmakta bazen zorlanabilirsiniz. İşte böyle durumlarda zorlanmamanız için işte sizlere 2013 yılının en yeni en romantik sözleri ve mesajalrı bu sayfamızda... Güneşin buz tuttuğu...
  3. 2013 En Güzel Aşk Sözleri

2013 En Güzel Aşk Sözleri

Bu yazı en güzel aşk sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiye en güzel aşk ve sevgi sözlerinden oluşan mesajlar göndermek ve bu sözleri facebook yada msn iletilerin de kullanmak isteyenler için 2013 en güzel aşk sözlerini paylaşıyoruz. Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz...
  4. vurucu aşk sözleri lazım var mı ?

vurucu aşk sözleri lazım var mı ?

Bir kızı seviyorum ve bir türlü açılamıyorum. Bana şöyle canev,nden vurucu aşk sözleri yazsanız da kıza yollasam, iyi olur değil mi ? :)
  5. Gökhan Özen Aşk En Çok Bize Yakışır Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Aşk En Çok Bize Yakışır Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen aşk en çok bize yakışır sözleri gökhan özen şarkıları aşk en çok bize yakışır şarkı sözleri Sevgili melekler, başarılı popçu Gökhan Özen 2013 yılı albümü Milyoner'le müzik marketler yer alıyor. Bu albümden Aşk En Çok Bize Yakışır şarkısnın sözlerini de sevenleri için bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Bana bir ilaç ver unutayım Sensiz geçen her bir dakkayı Yaşanmamış...

Sayfayı Paylaş