gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Erkek Mont Modelleri Bu Sayfamızda

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 erkek mont modeller ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, forumdan baştan aşağı sadece kadın modasına yer verip bencillik yapmak istemedik ve biraz da eşlerimizi, sevdiklerimizi, oğullarımızı, babalarımızı, ağabeylerimizi düşünelim dedik ve 2013 yılının erkek modasına şöyle bir göz atmaya karar verdik. Bu kışı gayet şık montlarla geçireceklerine inandığımız beyler için en hoş modelleri derledik. İşte sizler için seçtiklerimiz..

2013 Erkek Mont Modelleri Bu Sayfamızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri de paylaşır mısınız acaba sitenizde. Kadın gözüyle modeller istiyorum yeni saçlarımı sizin zevkinize bırakıyorum :)
  2. 2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri

2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri

Bu yazı örgü erkek süveter modelleri bilgilerine yer vermektedir. Yaz aylarını geride bırakıp artık kışın o soğuk yüzü ile karşı karşıya geldiğimiz sonbahar aylarını yaşıyoruz. Artık örgü işlerini elimize almanın zamanı geldi değil mi hanımlar? Ben şahsen örgü işinden hiç anlamam ama yapanlarada hayranım doğrusu. Bugünlerde ne örsem diye düşünüyorsanız sizlere bir fikir vermek istiyorum....
  3. Yıldız Dövme Modelleri Bu Sayfamızda

Yıldız Dövme Modelleri Bu Sayfamızda

Bu konu; yıldız dövme modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dövme yaptırmak gerçekten ayrı bir hastalık. Dövmesi olanlar sakın alınmasın ama bir kere dövme yaptırıldı mı daha durulmuyor, mutlaka gerisi geliyor. Dövme yaptırma taraftarı bir insan değilim ama bazı dövmeler de o kadar hoş bir görünbtü veriyorlar ki, bunu da itiraf edeyim. Eğer dövmeden hoşlanıyorsanız ve...
  4. Erkek Saat Modelleri 2013

Erkek Saat Modelleri 2013

Bu konu; erkek saat modelleri hakkında bilgi vermektedir. Melekler yeni yaklaşırken kocalarımız,babalarımız ve erkek kardeşlerimiz için çok şık bir hediye olabilir diye düşündüm ve kol saati modellerini sizler için paylaşmak istedim.Umarım hediye seçmenize yardımcı olabilmişimdir.
  5. Ünlülerden Topuz Modelleri Bu Sayfamızda..

Ünlülerden Topuz Modelleri Bu Sayfamızda..

Bu konu; ünlülerden topuz modelleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saç modelleri içinde hem gündüzleri kullanışlı hem de gece davetlerinde kurtarıcı rolü üstlenen topuzlar çeşit çeşit modellerle kadınların saçlarını süslüyor. Gündüz evde ya da iş yerinde çalışırken gelişigüzel yapılan topuzlar, gece toplantılarında, yemeklerinde ve düğün nişan gibi özel gecelerde...

Sayfayı Paylaş