gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Erkekler İçin Bere Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 bere modelleri ile birlikte örgü erkek bere örneklerine yer vermektedir. Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde serin ve soğuk hava bazı bölgelerimizde iyice kendini göstermeye başladı.

Kış aylarının her yaştan kadın ve erkeklerin vazgeçemediği aksesuarların başında gelen bere modelleri, hem sizi soğuktan koruduğu gibi hemde giysilerinizle birlikte kombine yaparak kullanabileceğiniz örgü modelleri arasındadır.

Bu yazımda beylere özel erkek bere modellerini payalışyorum. Eğer sizde sevdiklerinize kendi ellerinizle örmek için bere modeli arıyorsanız bu modeller sizler için seçenek olacaktır.

2013 Erkekler İçin Bere Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler için bere modelleri

Erkekler için bere modelleri

erkek beresi nasıl örülür erkekler için bere modelleri erkekler için bere erkek beresi nasıl yapılır örme Erkekler için bere modelleri arıyorsanız bu modellerede bir göz atmanızı tavsiye ederim bazı modeller atkı ve bere takımı olarak gayet şık duruyor şimdiden kolay gelsin hanımlar=)
  2. Erkekler İçin bere Modeli ve Yapılışı

Erkekler İçin bere Modeli ve Yapılışı

bere modelleri ve yapılışları erkek bere modelleri ve yapılışı erkek yapılışları atkı Erkekler için bere modeli ve açıklamalı berenin yapılışını sizler için paylaşıyorum. Lavinya canım umarım bereyi beğenirsin ve açıklamalı tarifte sana yeterli olur eşine örmen için.Şimdiden herkese ve Lavişe kolaylıklar diliyorum:) 16 ilmekle başlıyoruz ve 3 düz 2 ters 6 düz saç örgüsü için 2 ters ve 3 düz...
  3. Erkek Bere Modelleri 2012

Erkek Bere Modelleri 2012

2012 erkek bere modelleri Havalar inanılmaz soğuk. Özellikle keltoş kocalarınız sevgileliriniz yazıktır üşütmesinler :D:D Sizler için birbirinden süper ve tam çağa uygun güzel bere modelleri hazırladık kızlar. Umarım beğenirsiniz :D
  4. Bebeklerimiz İçin Şirin Bere Modelleri 2013

Bebeklerimiz İçin Şirin Bere Modelleri 2013

Bu konu; bebeklerimiziçin bere modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların soğumasıyla birlikte bebeklerinizin üşümemesi için örüp giydirebileceğimiz harika bere modelleri ile sizlerleyiz. Pembe, mavi, sarı istediğiniz renklerde örebileceğiniz bu şirin berelerle bebeklerinizin sağlığını koruyabileceğiniz gibi, miniklerin şık görünmesini de sağlayacaksınız....
  5. Erkek Çocuklar İçin Ponponlu Bere Modeli(Açıklamalı)

Erkek Çocuklar İçin Ponponlu Bere Modeli(Açıklamalı)

erkek bere modelleri, açıklamalı bere modelleri, açıklamalı erkek bere modelleri 6/7 Yaş erkek çocuklar için çok kullanışlı ve bir o kadar şirin olan kukuletalı ponponlu bere modelini ve ardından açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Şapkamız 6 – 7 yaş erkek çocukları içindir.rengini değiştirip kız çocuklarımız içinde örebileceimiz kolay bir kukuleta olduğunu düşünüyorum…...

Sayfayı Paylaş