gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı örgü erkek süveter modelleri bilgilerine yer vermektedir. Yaz aylarını geride bırakıp artık kışın o soğuk yüzü ile karşı karşıya geldiğimiz sonbahar aylarını yaşıyoruz.
    Artık örgü işlerini elimize almanın zamanı geldi değil mi hanımlar?

Ben şahsen örgü işinden hiç anlamam ama yapanlarada hayranım doğrusu. Bugünlerde ne örsem diye düşünüyorsanız sizlere bir fikir vermek istiyorum.
    Eşinize, oğlunuza yada sevdiğiniz bir yakınınıza kendi ellerinizle ördüğünüz süveteri hediye etmek istemezmisiniz?
    Serin havalarda özellikle gömlek üstlerinde gayet şık dururken değer verdiğiniz kişiyi hastalıklara karşıda koruma altına alacaksınız.
    Eee tabi birde bunun kendi emeğinizle yaptığınız için değeri çok büyük olacaktır;)

Sizler için 2013 örgü modasından seçtiğim erkek süveter örneklerini paylaşıyorum.

LaViNYaM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Çok beğendim hatta galeriya bastım başka alemlere aktım:hhh:ışınlanma dedikleri bu olsa gerek Mawi adminim en kısa zamanda ellerinizden üperim hani konuyu anlatma babında şe ettim:D:D Yada titişkoyamı gitsem :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Yok bebem anlatacam size ben merak etme:D

BEYZA21 bunu beğendi.
2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlara Şık Süveterler modelleri 2013

Bayanlara Şık Süveterler modelleri 2013

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri de paylaşır mısınız acaba sitenizde. Kadın gözüyle modeller istiyorum yeni saçlarımı sizin zevkinize bırakıyorum :)
  3. Erkek Saat Modelleri 2013

Erkek Saat Modelleri 2013

Bu konu; erkek saat modelleri hakkında bilgi vermektedir. Melekler yeni yaklaşırken kocalarımız,babalarımız ve erkek kardeşlerimiz için çok şık bir hediye olabilir diye düşündüm ve kol saati modellerini sizler için paylaşmak istedim.Umarım hediye seçmenize yardımcı olabilmişimdir.
  4. 2013- 2014 Özel Erkek Çocuğu Oda Dekorasyonları

2013- 2014 Özel Erkek Çocuğu Oda Dekorasyonları

Erkek Çocuğu Oda Dekorasyonları 2013- 2014 Özel Erkek Çocuğu Dekorasyonları Oda Dekorasyonları 2013- 2014 Her çocuk gibi erkek çocukları da hayal dünyalarında yaşattıkları odalarda vakit geçirmekten son derece keyif almaktadırlar. 2013- 2014 özel erkek çocuğu dekorasyonları incelemelerinde bulunduğunuz zaman renkli ve eğlenceli oda dekorasyonları şeklinde tasarlanmış harika oda dekorasyonları...
  5. Erkek Bebekler İçin Örgü Süveter Modelleri

Erkek Bebekler İçin Örgü Süveter Modelleri

Sonbahar ve kış ayların da bebekler için ç ok kullanışlı bir model olan örgü süveter modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Sizler için bu yazımız da minik beyler için en yeni örgü süveter modellerinden oluşan görsel örnekeleri paylaşıyoruz. BALIKÇI YAKA SÜVETERLER BURADA

Sayfayı Paylaş