gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Estetik Operasyon Fiyatları Hakkında Bilgiler

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

estetik operasyon fiyatları 2013, 2013 estetik operasyon fiyatları, estetik fiyatları
    Sevgili melekler, tüm vücut üzerinde uygulanan estetik operasyonlarının fiyatları her yıl değişiyor. Cilt gerdirmeden botoksa, kol altı sarkmalarından liposuctiona kadar 2013 estetik operasyon fiyatlarını aşağıdaki makalede sizlerle paylaşıyoruz...

estetik.jpg

2013 Estetik Operasyon Fiyatları Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kulak estetiği hakkında genel bilgi

kulak estetiği hakkında genel bilgi

1- Eve dönüş sonrası istirahatinize, başınız en az iki yastık yüksekliğinde ve düz olarak yatarak devam etmelisiniz(oratalama bir hafta). 2- Kulaklarınız bandajlı olduğu dönemlerde, kulaklarınıza su değmemeli ve bandajınız ıslanmamalıdır. Alkolsüz ıslak mendille yüz temizliğinizi yaparak, nemlendiricinizi dudaklarınız dahil tüm yüze günde ortalama üç kez kullanınız.Vucudunuzu ılık su ile...
  2. 2013 Mustang Fiyatları resimleri özellikleri hakkında bilgiler

2013 Mustang Fiyatları resimleri özellikleri hakkında bilgiler

2013 Ford Mustang Shelby Gt500 Fiyatları Sevgili melekler, belki hiç bir şekilde en azından ben böyle bir otomobile sahip olamayacağım ama sizlere hem görsel vermek istiyorum hemde fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyorum. 2013 model Ford Shelby Mustang 1000 5.4 litre V8 motora sahip. Bu motor 950 ve 1100 beygirlik iki farklı versiyon olarak üretilmiş. Bu arabanın fiyatının ise...
  3. Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları Hakkında Güncel Bilgiler

Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları Hakkında Güncel Bilgiler

burun estetiği nedir burun estetiği fiyatları Sevgili melekler, gerek yaralanma gerekse doğuştan gelen şekil bozuklukları sebebiyle burunda düzeltmeler yapılması burun estetiği adıyla anılır. Günümüzde ne yazık ki sırf estetik kaygısı sebebiyle hiç gereksiz yere burun estetiği yaptıranlar var. Şu unutulmamalıdır ki burun estetiği de riskleri olan, anestezi alınan ciddi bir ameliyattır. Bu...
  4. 2013 Astra Sedan Fiyatı hakkında bilgi istiyorum ben

2013 Astra Sedan Fiyatı hakkında bilgi istiyorum ben

Selam melekler yeni araba alacağım kararsızım, 2013 astra sedan fiyat bilgilerini merak ediyorum, mümkünse 2013 astra sedan fiyatları hakkında bana bilgi verebilirmisiniz, Teşekkür ederim
  5. 2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

Arabalar çok ilgimi çekiyor ve 2013 hyundai genesis coupeyi merak ediyorum.Teknik özellikleri nasıl ve fiyatı ne kadar olacak ?

Sayfayı Paylaş