gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Facebook Anlamlı Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu facebookta yer alan anlamlı sözlere yer vermektedir. 2013 Facebook anlamlı ve etkileyici sözler arayanlar için en yeni söz ve mesajları sizler için paylaşıyoruz.

~*~Bazen gerçekleri, yalnızca aklını imkânsıza açtığında bulabilirsin~*~
    Fringe - Walter Bishop

~*~"Sözümün akışını bozup güzel cümleler aramaktansa, güzel cümleleri bozup sözümün akışına uydurmayı tercih ederim."~*~
    Montaigne

~*~Çok dinlememiz az konuşmamız için iki kulağımız bir dilimiz var~*~
    DIOGENES

~*~Hiç kimsenin kirli ayaklarıyla aklınızdan geçmesine izin vermeyin~*~
    Gandi

~*~ Talih elinize bir limon verirse, onunla limonata yapmayı başarabilmelisiniz. ~*~

~*~ Öncelikle finansal sorunlarını çözmelisin, böylece diğer sorunlarını çözmeye limuzinle gidersin~*~

~*~ Tüm gerçekler üç aşamada oluşur. Önce alay edilir. Sonra şiddetle karşı çıkılır. Son olarak da “zaten belli olan bir şey” denir ve kabul edilir. Arthur Schopenhauer ~*~

~*~Bir güçlükle karşılaştığınızda, kendinize bir kaçış yolu değil, bir çıkış yolu arayın~*~

~*~Suçundan emin olmadığın kişiyi padişaha şikayet etme,canından olursun~*~

~*~Hayattan korkmayın.Hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın. Sadece sizin inancınız bunu gerçekleştirebilir~*~

~*~ Hayat biz onu planlarken başımızdan gelip geçenlerdir~*~

~*~ Öğüt, zamanında taze yenmemiş bir ekmeği, başkasına bayat yedirme denemesidir. Özdemir Asaf~*~

~*~Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar. ~*~

~*~Hiçbir işi imkansız diyerek bırakma. Ertesi gün başkalarının o işi başarırken çıkardığı gürültüyle uyanırsın.~*~

~*~Senin "pes ettim" dediğin anda bir başkasının aynı durum için "Aman Allahım ne büyük fırsat" dediğini unutma ~*~

~*~Bir yalancının en büyük cezası kımsenın ona ınanmaması değil,onun kımseye ınanamamasıdır ~*~

~*~ Tecrübe çok acımasız bir öğretmen; önce sınavı yapıyor, dersi sonra öğretiyor~*~

~*~ Çok Süslenenlere Bakın; Hepside Gizlenmek İstiyordur~*~

~*~ Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. ~*~

~*~ Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır. ~*~

~*~ Yüksekten uçmazsanız,yükseğe konamazsınız~*~

~*~ Vasat insanlar,kendilerini çevreye uydurmaya çalışırlar.Vasat olmayanlar ise çevrelerini kendilerine uydurmaya çalışırlar.Bu yüzden bütün gelişmeler,vasat olmayanların çabalarının sonucudur.~*~

~*~Başarının sırrını bilmiyorum ama başarızılığın yolu herkesi memnun etmeye çalışmaktan geçtiğini biliyorum. ~*~

~*~ Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır.~*~

~*~ Karanlığı lanetlemektense, bir mum yakın.~*~

~*~ Dünyanın en güç işi bir şeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir. ~*~

~*~ Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe insan yeni okyanuslar keşfedemez.~*~

~*~Ağlamak uğradığımız felaketlere karşı vücudumuzda kalan son gücün çığlığıdır.Ağlayamadığımız zamanlar, bizde o gücün de yok olduğu zamanlardır ki, onun yerine geçen etkili sessizlik, en şiddetli acının yarattığı göz yaşlarından daha yakıcıdır. ~*~

~*~ İyi bir insan olduğunuz için dünyanın size adil davranmasını beklemek, vejetaryen olduğunuz için bir boğanın size saldırmamasını beklemek gibidir...~*~

~*~ Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil~*~

~*~ Zamanında bir adım atmayan tembel, sonradan yüz adım atmak zorunda kalır~*~

~*~ Yaptığımız şeyler için pişmanlık zamanla geçer, ne var ki, yapmadığımız şeylere pişmanlığın çaresi yoktur.~*~

~*~ Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur~*~

~*~ Bazı amaçlar o kadar değerlidir ki,o yolda mağlup olmak bile zafer sayılır~*~

~*~ Hayatlarında hiç başarı gösteremeyen insanlar,kendilerini başkalarını küçülterek avuturlar~*~

~*~Gerçek başarı,başarısız olma korkusunu yenmektir~*~

~*~ Kaplumbağaya dikkat et,ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebiliyor.~*~

~*~ İstediğiniz kadar yüksek sırıklar üzerine çıkın. Her koşulda kendi bacaklarınızla yürüyeceksiniz.~*~

~*~Kötümser yalnız tüneli görür,İyimser tünelin sonundaki ışığı görür,Gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.~*~

~*~Düşünmeden konuşmak, nişan almadan ateş etmeye benzer~*~

~*~ Sürahi olmak için çalışma! Bardak olmak için çalış ki,sürahi önünde eğilsin. ~*~

~*~Kimseye çamur atma,hedefini bulsan bile ellerin kirlenir~*~

~*~ Sevgi her zaman kolların açık duruşudur.Sevgi için kollarınızı kapatırsanız kendiniz dışında tutacak hiçbir şeyinizin kalmadığını görürsünüz~*~

2013 Facebook Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook anlamlı sözler

facebook anlamlı sözler

facebook sözleri anlamlı olacak varsa paylaşın face me atayım kızlar.
  2. kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler. Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler Düşünüyorum o...
  3. Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook Yaşama dair anlamlı face sözleri ♥ a$k.. nasıL özLem duyuyorum yokLuğuna ve nasıl üzüLüyorum çaresizliğime.. Kalabalıktaki yalnızlığıma üzülüyorum.. ♥ "Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Kadının kalbine acı yerine sevgi, Sırtına sopa yerine şefkat, Gözlerine yaş yerine gerçek...
  4. Hayata dair anlamlı sözler facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook

hayata dair anlamlı sözler, hayata dair sözler facebook facebook hayata dair anlamlı sözler 2012 ADINI bile ANMIYORUM bazılarının..! ÇOMAKLARINI hazırlayamayacak kadar DARGINIM..! Bazı ETEKLER, her KADINA yakışmaz, Mesela, UZUN BOYLU olmak lazım...! Bazı ERKEKLERDE, pantalona yakışmaz, Mesela, ADAM olmak lazım ..! Sahte dost sabun gibidir. Elini yüzünü temizler; ama ayağını kaydırır!...
  5. En Anlamlı Facebook Sözleri

En Anlamlı Facebook Sözleri

Sosyal paylaşım ağı olan gacebook gün geçtikçe daha büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Facebook profil sayfanız da paylaşmak için anlamlı sözler arıyorsanız sizler için en yeni anlamlı sözleri bu yazımız da paylaşıyoruz. -Hangi yaşta ölürsek ölelim, tamamlanmamış cümlelerimiz olacak. -Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır… hem de pırıl pırıl…...

Sayfayı Paylaş