gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2013 Facebook Komik Espirili Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Bunca derdin sıkıntının içinde biraz tebessüm etmeye ne dersiniz?
    Oldukça espirili ve facebook sayfalarında en çok paylaşılan 2013 komik sözleri sizler için paylaşıyorum. Eğer yüzünüzde ufakta olsa bir tebessüm oluştuysa ne mutlu bana diyerek hemen facebook komik sözlere geçiyorum.
    Dokuz pαrmαğındα dokuz mαrifet ναr.bir pαrmαğıуlα hep burnunu kαrıştırıуor.

Dış görünüşe pek önem νermiуorum röntgen filmi çektirip gelin

İlk ѕeferde kαzαmαzѕαn, ѕuçu αmirlerine αt, ikinci ѕeferde kαzαmαzѕαn hile уαp, üçüncü ѕeferde kαzαnαmαzѕαn ναzgeç, ѕαlαklığın αlemi уok.

Gulu ѕeνen dikenine kαtlαnır, kαktüѕ ѕeνenin ναу hαline

Eѕkiden αli αtα bαkαrdı , şimdi kαrıуα kızα… Eѕkiden ışık ılık ѕüt içerdi,şimdi νotkα redbull.. Eѕkiden ipek ipi tutαrdı, şimdi αh ipek αhhh

Kαlbime gelmek iѕtiуorѕαn metro otobüѕüne bin,ѕoho’dα in,redeo’dα molα νer,cocoѕtαr cαddeѕini geç,kαrşıѕındαki bαkkαlα gir bαk ne diуorum? “αlbeni”

Adamin biri saçlarini önce ortadan ayiriyormus sonra liseden ayirmaya baslamis

Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu..üstüme abandi..eline aldigi kocaman aletini agzima soktu..çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu..ama çürük disimi sonunda çekmişti..

su anda her 100 kisiden 35i uyuyor, 10u yemek yiyor, 25i calisiyor, 15i sex yapiyor, 10u araba sürüyor, 4ü ders calisiyor bir tabe salakta elinde telefon sms okuyor

Ah kizim ah!! Ben ne salagim. Seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. -Üzülme annecigim. Ben hepsine verdim.

Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!

DUN GECE SENI O KADAR ARADIM KI,SOGUK VUCUDUMA DOKUNMANI O KADAR ISTEDIM KI,YATAGA SENSIZ VE CIPLAK GIRMEK ZORUNDA KALDIM!NEREDEYDIN BENIM CANIM PIJAMALARIM?

Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar

sürüm sürüm sürün arko crem

Doga'nin Kanunu varsa Arif sag'in sazi var

Bir gün уανru mαуmunlαr αnnelerine ѕormuş αnne biz neden bu kαdαr çirkiniz? Anne mαуmun ceναp νermiş: hαlinize şükredin уανrulαrım, ѕiz bide bu meѕαjı okuуαnı görün

seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark

oglum müjde sana is buldum - nasil is - büfede yedigün vereceksin

Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapiyorlarmis. Kaz ölmüs

Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim ,herseye bir güzellik ayri bir tat insanlara akil mantik zeka dagitirken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun

100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk, 10 popüler hayvan türü öğrendik. başı yine öküz çekiyor!

Bende bilirdim takdir,teşekkür almayı . Maksat ağaçlar kesilmesin

Arabada bebek var yazanlar, ne yapalım yani ışıklarda çeyrek altın mı takalım?

Bugün turkcell mesaj atmadı kesin başka birisi var

Erkeklerin romantizmi ;öpene kadar...Maçoluğu; nikaha kadar.. Kılıbıklığı;ölene kadar.

Elektriği edison buldu ama parasını babam ödüyor.

İlerde birgün gemim olursa adını rahatlık koyacam. Bi aksilik olurda batarsa rahatLık battı desinler

YOL gidenundur, peşunden ağliyamam; Yureğum AHIR değil, her ÖKÜZİ bağliyamam..!

Kadınların çantasından herhangi birşey çıkarırken yaptığı arkeolojik kazı çalışmasına HAYRANImmm..

Gerekirse kumarda kazanır aşkı satın alırız..

Şu Beckham gibi atkı bağlamayı bi türlü öğrenemedim iyi mi. Heh bu sefer oldu diyorum, aynaya bakıyorum, yine çiçek abbas yine çiçek abbas

5 yaşındaki Trabzonlu bir çocuğun dolmuşta annesine dediği gibidir belki de hayat ; "hem vuruysin hem ağlama diysin.."

Biz Türkler kimoo? sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel heah heah heah çok hııııııııııı süpersiniz

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Allah'ım gül gül ölüyordum ya :D öldürme sayfası ! :D

5. Fatmanur Elif

Fatmanur Elif Forum Okuru

çok güzel bir site ben çok sevdim bu siteyi

6. komik komik çoooooook komik ama gülmekten öllmedim

7. asi ersin

asi ersin Forum Okuru

dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış onuncu köyden sesleniyorum SeNi sEvİyOrUm

8. süper...

süper... Forum Okuru

çok güzel sözler müthiiş bence. ben çok beğendim :hayal::28::puhas: süper :dp8:

9. gerek yok

gerek yok Forum Okuru

10. ece kar

ece kar Forum Okuru

:ar4fd:ya süper alahım koptum :cheer2::gossip::grouphug::hayal:

2013 Facebook Komik Espirili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok komik espirili sözler istiyorum

çok komik espirili sözler istiyorum

çok komik espirili sözler istiyorum sizden ama yeni olursa ve yeni olmasının yanı sıra birde çok komik olması lazım, kalas bir arkadaşımız bunalım dönemini atlatamıyorda, ona yazacaz :D
  2. Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

çok komik espiriler, En komik espirili sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve gülmek isteyen tüm arkadaşlarımıza stres atmak için faydalı oalcak olan çok komik espirili sözler paylaşıyoruz. Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o yüzden ! Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez. Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi...
  3. 2013 Facebook Komik Sözler

2013 Facebook Komik Sözler

Bu yazı 2013 Facebookkomik sözlere yer vermektedir. Bazen hayata karşı espirili şekilde yaklaşmak lazım. Eğer herşeyi kafaya takıp üzülürsek kendimize olan gücümüzü ve özgüvenimizi kaybederiz. Sağlığınızın herşeyden çok daha önemli olduğunu unutmayarak biraz tebessüm diyorum ve facebook komik sözlere geçiyorum. Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen...
  4. 2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler

2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler

Bu konu facebook yeni komik sözlere yer vermektedir. Facebook da en çok beğenilen espirili komik sözler arıyorsanız doğru sayfadasınız. Birbirinden komik sözleri sizler için paylaşıyorum. Siz de bu komik sözleri kendi profiliniz de yada sayfanız da paylaşabilir, sayfanızda bulunan kişilerin yüzün de tebessüm yaratabilirsiniz:) Dokuz pαrmαğındα dokuz mαrifet ναr.bir pαrmαğıуlα hep burnunu...
  5. Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilerin doğumgünlerin de onlara güzel bir hediye verirken yolladığınız komik doğumgünü mesajları ile yüzlerin de bir tebessüm yaratmak istemezmisiniz? Herkesin senede bir kez kutladığı bu özel günler kişilerin sevdikleri ile birlikte daha da özel olacaktır. Espirili doğumgünü sözlerini ister sms, ister whatsapp, isterseniz facebook ve skype de sevdikleriniz için...

Sayfayı Paylaş