gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 Gelin saçı modellerini gördünüz mü?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; gelin saçı modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bembeyaz gelinliklerin içinde düğününüzün prensesi olacağınız günün hayalini kurdunuz yıllarca. Bu özel günde her şey dört dörtlük olsun ve hiçbir detay atlanmasın istersiniz. İşte bu güzel günü anlamlı kılacak olan birbirinden güzel saç modellerini sizlere sunuyoruz. Bu çok özel gelin saçı modellerini sizler de çok beğeneceksiniz.Benim iki şehirde düğünüm oldu ve her birinde farklı saç modeli kullandım çok daha şanslıydım çünkü istediğim iki modeli de düğünümde yaptırabildim :D

2013 Gelin saçı modellerini gördünüz mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Converse Modellerini gördünüz mü

Converse Modellerini gördünüz mü

Converse Modelleri converse kayseri Gençlerin en çok tecih ettigi converse modellerine bakın
  2. 2012-2013 Gelin Saç Modelleri Örnekleri

2012-2013 Gelin Saç Modelleri Örnekleri

gelin saçı modelleri gelin saç modelleri 2012-2013 gelin başı modelleri Bu yıl ya da önümüzde ki yıl evlenecek meleklerimiz için araştırmalarımız tüm hızıyla devam ediyor :) İçinde bulunduğumuz yılın hatta 2013 yılının trendleri hakkında sizleri en çabuk şekilde bilgi sahibi yapabilmek için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bu yazımızda da 2012-2013 yılları içinde evlenmeyi düşünen...
  3. 2013 Emo saç modellerini gördünüz mü?

2013 Emo saç modellerini gördünüz mü?

Bu konu; emo saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Gençliğin ruhundaki asi,çılgın ama bir o kadarda romantik tarzdaki emo saç modellerinde 2013 esintilerini sizlere taşıdık. Farklı tarzlarıyla dikkat çeken emolar saçlarındaki marjinal havayı sergilemeyi seviyorlar. Saç modelleri genelde düz kesim üzerine kullanan emoların saç renkleriyse kesinlikle en çok çok iddialı. İşte sizler için...
  4. 2013 Abiye topuz modellerini gördünüz mü?

2013 Abiye topuz modellerini gördünüz mü?

Bu konu; 2013 abiye topuz modelleri hakkında bilgi vermektedir. Saçlarınız bu modellerle canlanacak hanımlar. Birbirinden güzel abiye topuz modelleriyle şık abiyelerinizi kombinleyerek gecenin güzeli siz olacaksınız. Her zevke hitap eden topuz modelleri 2013'ün şık kadınlarının seçimi olacak. Özel günlerinizde, düğünlerde, balolarda ve kokteyllerde güzelliğinizi gösterecek olan bu modeller...
  5. 2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri Buyrun

2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri Buyrun

Bu konu; 2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. Sevgili melekler, evlenmek her genç kızın hayallerini süsler. Küçüklükten itibaren o bembeyaz gelinliğe karşı dayanılmaz bir sempati duyar kadınlar. Yaşları ne olursa olsun bilhassa ilk evlenenler mutlaka kendilerini o gelinlik içinde görmek isterler. Tabi iş bembeyaz gelinlikle bitmiyor. Uygun aksesuaralr ve...

Sayfayı Paylaş