gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu 2013 sevgiliye güzel sözler ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Sevdiginiz kişiye en güzel ve anlamlı güzel sözlerle etkilemek isteyenler için, 2013 yılının ve facebook sayfaların da en beğenilen güzel sözleri sizler için bir araya getirdim. İçlerin de eminim ki çok beğeneceğinizi umduğum sözleri mutlaka bulacaksınızdır;)

• Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplamış. eeee benden çok bahsettik senden naber…

• Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…

• Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.

• Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana,uzakta olduğum için tutkunum sana,hani en güzel aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana..

• Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim için sakla…

• Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

• Bir gün daha doğdu sonsuz umutlar taşıyan eşsiz duygularla..umarım bu günde gelecek güzel günlerin habercisidir.

• Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N

• Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

• Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır.

• Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

• Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

• Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır…

• Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

• Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

Beni bana sor, benim kim oldugumu. Kendini kendine sorma kim oldugunu.

Senin kim oldugunu en iyi bilen birisi var gel de ona sor.

Onun kim oldugunu merak ediyorsan, basini kalbimin üstüne koy dinle bak sana ne söylüyor.

BEN BUHAYATIN YÖNETMENİYİM İSTEDİGİME ROL VERİM İSTEMEDİGİME YOL VERİM.SAYGILAR….

kavuşamam sana bundan sonra sewqidiqin kıza sLm söyLe…

qit şimdi birdaha qeLme yada dur! qitme! qitmeden özledim seni,sus söyLeme qitmen qerektiqini bedduLarım yaraLı bir kaLp ve yorqun qözLerle bakıyorum ardından titreyen dudakLarımda son bir hece benim qibi oL qünün birinde..

Seni dağlara yazdım bulutlar sildi seni yerlere yazdım arabalar sildi seni suya yazdım dalgalar sildi seni duvara yazdım boyalar sildi seni yüreğime yazdım kimse silemedi…!!!

Sen, Solgun baharlardaki mavi yağmurum, Akşam kızıllığında yorgun gölgem, Kış ayazında yaz güneşimsin.

Bulutlardaki saklı düşlerim, Her günün sonunda özlediğimsin. Yüzün kadar temizdir kalbin, Hangi sevgi alabilir yerini? Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, Sensizlik ölüm kadar acı

Sen, Solgun baharlardaki mavi yağmurum, Akşam kızıllığında yorgun gölgem, Kış ayazında yaz güneşimsin.

Bulutlardaki saklı düşlerim, Her günün sonunda özlediğimsin. Yüzün kadar temizdir kalbin, Hangi sevgi alabilir yerini? Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, Sensizlik ölüm kadar acı

HANİ BİR KELEBEK TUTARSIN AVUCUNUN İÇİNDE BAKMAK İSTERSİN YAŞIYOR MU DİE AVUCUNU AÇSAN UÇACAK SIM SIKI TUTSAN ÖLECEK İŞTE AŞK BÖYLER BİŞEY

HANİ BİR KELEBEK TUTARSIN AVUCUNUN İÇİNDE BAKMAK İSTERSİN YAŞIYOR MU DİE AVUCUNU AÇSAN UÇACAK SIM SIKI TUTSAN ÖLECEK İŞTE AŞK BÖYLER BİŞEY

Aşk muhteşem bir deryadır damlasını bilene tereddütsüz kendini teslim edene denizin derinliğinde ne inciler ne mercanlar var görene.

Lakin burada yüzmek kolay değil atıveriyor şüphe taşıyanı denizin yüzüne ya da sen boğulmaya mahkumsun diyor yüzme bilmeyene gerçek aşık takılır mı hiç engellere mest olmuştur o deryaya devam eder

hiç durmadan yüzmeye ne boğulandan ne atılandan mevla o deryaya dalanlardan eyleye

SADIK DEĞİLSEN EĞER SEVMİYORSUNDUR.HERZAMAN DEĞER VERDİĞİN ÖLÇÜDE DEĞER GÖRÜRSÜN.SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şahane Güzel Sözler Mesajlar 2013

Şahane Güzel Sözler Mesajlar 2013

Bu konu en güzel sevgi sözleri 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevdiklerimize bazen duygularımızı ifade etmekte güçlük çekeriz. Bu gibi durumlarda imdadımıza yetişecek olan birbirinden güzel sevgi sözleri ile sizlerleyiz. Bu güzel sözleri msninizden ya da sosyal paylaşım ağlarından paylaşabilir, sevdiklerinize cep telefonu mesajı olarak yollayabilirsiniz.....
  2. 2013 Facebook Sevgiliye Güzel Sözler

2013 Facebook Sevgiliye Güzel Sözler

Bu yazı sevgiliye güzel sözlere yer vermektedir. En güzel romantik satırlardan oluşan sevgiliye aşk dolu sözleri ve mesajları sizler için paylaşıyorum. Sizde facebook da yada msn iletilerinizde aşkınız için bu sözleri paylaşabilir, bazen dile getiremediğiniz duyguları ona bu şekilde yollayabilirsiniz.:) Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın...
  3. 2013 En Güzel Aşk Sözleri

2013 En Güzel Aşk Sözleri

Bu yazı en güzel aşk sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiye en güzel aşk ve sevgi sözlerinden oluşan mesajlar göndermek ve bu sözleri facebook yada msn iletilerin de kullanmak isteyenler için 2013 en güzel aşk sözlerini paylaşıyoruz. Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz...
  4. 2013 En Güzel Başarı Sözleri

2013 En Güzel Başarı Sözleri

Bu konu en güzel ve anlamlı başarı sözlerine yer vermektedir. İnsanlar yaşadıkları hayat boyunca bazen tökezler ve başarısız olabilirler. Önemli olan her tökezleyip düştüğünüzde asla pes etmeyip kaldığınız yerden daha güçlü bir şekilde yolunuza devam etmenizdir. Başarıya giden yol öncelikle azim ve sabırdan geçer. Hiçbir zorluk sizi yıldırmasın ve hiçbir başarısızlık sizi hedeflediğiniz...
  5. 2013 Facebook Güzel sözler

2013 Facebook Güzel sözler

Sevgili melekler facebookta bulduğum hoşuma giden yeni güzel sözleri sizlerle paylaşmak istedim ... yalnızlık diye bir şey yoktur ; Sadece uzaklaşmak istediklerin VARDIR ... Pahalı parfümleri bir kenara bırakın;insan 'GÜVEN' kokmalı.. Hayat insanı bazen öyle noktaya getirir ki kimsye zararın olmamıştır ama sen ZİYAN olmışsundur .... Însanın, büyüdükçe mi artıyor dertleri?Yoksa insan,...

Sayfayı Paylaş