gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Hepimize İyilikler Getirsin, Yeni Yılınız Kutlu Olsun Melekler..:)

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tüm Meleklerimizin Yeni Yılda Dileklerinin Yerine Gelmesini ve Yeni Yılın Kazasız Belasız Bir Şekilde, Huzur, Sağlık, Mutluluk, Para ve Dileyenlere Bebek Getirmesini Allah 'tan Diliyorum .. İyi Yıllar..

19bjk03 ve MaWiM bunu beğendi.
  2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Amin canım inşallah 2013 kmsenn yüzünden mutluluklar eksik olmasın inşallah

19bjk03 ve TİTAN bunu beğendi.
  3. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    2013ten tek dileğim bebiş bebişşş ) Allah kabul etsin inşallah

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Tüm site üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin 2013 yeni yılını kutlar, huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl geçirmelerini dilerim.

Sofralarımızdan bereket, yuvamızdan huzur, sağlık ve bereket eksik olmasın. Kimin gönlünden ne geçiyorsa Rabbim yeni yılda tüm hayallerini gerçeğe dönüştürsün...

19bjk03, TİTAN ve aşkkelebeği bunu beğendi.
  5. aşkkelebeği

aşkkelebeği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.224
    Ödül Puanları:
    113
    bebişimi saglılkla dünyayay gtrmek ALLAHIN izniyle inşallh dua edelım birbrimize herkese saglık huzur mutluluk dılıyorum ve dıleklerının gerceklesmesıını dılıyorum

6. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm güzel Melekler 2013 saglikli huzurlu mutlu dert ve kederden uzak en güzel sekilde sevdiklerinizle yasamanizi Dilerim.
    Tüm hayalleriniz gerçek olsun insallah.

:dugun:

:dosya: :leylek

:papis: :hula:
    :asigim: :car:

:beşiktaş:

:dilektut: :nazar:

2013 Hepimize İyilikler Getirsin, Yeni Yılınız Kutlu Olsun Melekler..:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Kutlu olsun

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Kutlu olsun

İlköğretim ve liselerde 2008-2009 eğitim-öğretim yılının ilk ders zili bugün çaldı. İlköğretim ve liselerde okuyan toplam 14 milyon öğrenci ve 662 bin öğretmen 3 aylık yaz tatilinin ardından ders başı yaptı. Okulların açıldığı gün öğrencilere ders ve çalışma kitapları ücretsiz dağıtılacak. Öğretmenlere de kılavuz kitaplar verilecek. Bu yıl öğrenci ve öğretmenlere toplam 165 milyon...
  2. Hicri Yılınız Kutlu Olsun

Hicri Yılınız Kutlu Olsun

Bugün Muharrem ayının birinci günü melekler yani hicri olarak yeni bir yıla girdik...Tüm Müslüman aleminin Hicri yılı kutlu olsun... Ya Rabbi, bu yeni senede beni mağfiret-i ilahine, rıza-i ilahine ve hidayet-i ilahine mazhar eyle. Yeni açılan amel defterime rıza-i ilahine muvafık amel ile doldurmayı bana nasip eyle. Beni gadab-ı ilahine duçar edecek amellerden muhafaza buyur." Bu...
  3. 2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Acısıyla tatlısıyla 2010 yılını artık geride bırakıyoruz.Belki içimizde bazılarımız için çok iyi bir sene oldu kimileri içinde hatırlamak istemediği günler ve acılarla dolu bir sene... Belki hayatınızda çok fazla değişiklik olmadı yada ailenize yepyeni bebişin katılmasıyla yeniyıla çoğalmış bir nüfusla giriyorsunuz.. Kısacası arkadaşlar acı,tatlı,hastalık,sağlık,mutluluk,üzüntü herşey insanlar...
  4. yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun sözleri

yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun sözleri

bu parçayı hatırladınız mı ya yeni yıl yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsuuuun :) Sözleri varmı teşekkür ediym.
  5. Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Sayfayı Paylaş