gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Huyundai Veloster Turbo Tanıtımı Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 hyundai veloster tanıtımı
    2013 hyundai veloster resimleri
    2013 hyundai veloster özellikleri

Geçtiğimiz Ekim ayında Güney Koreli otomobil üreticisi, yeni 1.6-litre turbo benzinli motorunu tanıtan Hyundai Veloster 2013 ile ilgili elimizde ki bilgiler şöyle melekler :)

Ne kadar güç üreteceği henüz netlik kazanmazken Kore iç pazarına sunulacak versiyonda, twin-scroll turboşarj ve doğrudan yakıt enjeksiyon sistemi ile toplam 204beygir (6,000d/dk) güç ve 265Nm (1750d/dk) tork çıkışı sunduğu biliniyor.

Bununla birlikte, Veloster Turbo altı-ileri manuel ve altı-vitesli otomatik şanzımanla gücünü ön lastiklerine gönderiyor. Tasarımdaki farklılıkların, devasa ön ızgarayı çevreleyen yeni sis lambaları ile yeniden tasarlanan ön tampon ve köşelerdeki çıkıntı kanatları, genişletilmiş ön çamurluklar, yan etekler, yeni arka tampon ve oval egzoz çıkışı olduğunu söyleyebiliriz.
    İç mekan, vücudu saran ön koltuklar ve zarif iç döşemeler ile zenginleştirilmiş.

2013 Huyundai Veloster Turbo Tanıtımı Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Toyota Aygo Tanıtımı Resimleri

2013 Toyota Aygo Tanıtımı Resimleri

2013 toyota aygo özellikleri 2013 toyota aygo resimleri 2013 toyota aygo tanıtımı Japonların ünlü otomobil markası Toyota mini oto pazarında ben de varım demek için Aygo modelini makyajladı melekler :) Ön tamponu tamamen yenilenen Toyota Aygo LED gündüz farları ve özel jant tasarımı ile oldukça sportif bir görünüme kavuşmuş. Küçük arabaların en çok tercih edilme sebebi olan ekonomik...
  2. 2013 Bentley Turbo Otomobil Tanıtım Bilgileri

2013 Bentley Turbo Otomobil Tanıtım Bilgileri

2013 bentley turbo araç tanıtımı 2013 bentley turbo özellikleri 2013 bentley turbo resimleri İngilizlerin efsane arabası lüks sedanlarıyla meşhur Bentley, 2013 yılı için Bentley Turbo model aracını yollara çıkarnayı planlıyor melekler :) İngiliz AutoExpress dergisinin iddiasına göre Bentley her zamanki gibi sert hatlara sahip iki kapılı bir performans arabası üzerinde çalışıyor. 2013...
  3. Citroen DS1 2013 Resimleri Tanıtımı

Citroen DS1 2013 Resimleri Tanıtımı

2013 citroen ds1 2013 citroen ds1 özellikleri 2013 citroen ds1 tanıtımı resimleri Daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız 2013 Citroen DS1 marka otomobilin resimleriyle sizleri başbaşa bırakıyoruz melekler :)
  4. Hyundai Veloster 2013 Otomobil Tanıtım Videosu Karşınızda Melekler

Hyundai Veloster 2013 Otomobil Tanıtım Videosu Karşınızda Melekler

2013 hyundai veloster tanıtımı 2013 hyundai veloster resimleri 2013 hyundai veloster özellikleri Forumumuzda dah önce tanıtımını yaptığımız 2013 Hyundai Veloster marka otomobilin tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=YWeZyLWuT6Y
  5. 2013 Ford Mondeo Tanıtımı Resimleri

2013 Ford Mondeo Tanıtımı Resimleri

2013 ford mondeo tanıtımı 2013 ford mondeo resimleri 2013 ford mondeo özellikleri 2013 Ford Mondeo'nun resmi olmayan iki fotoğrafı bir Çek web sitesi tarafından yayınlandı melekler :) Şişkin kaputu, yeni ızgarası ve tavana monteli anteniyle dikkat çeken yeni Mondeo'nun en önemli özelliği ise şerit takip sistemi olacak. Yolcunun kullanmakta olduğu şeriti ihlal etmesi durumunda direksiyon...

Sayfayı Paylaş