gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Infiniti JX Crossover Özellikleri Tanıtımı Burada Melekler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 infiniti jx crossover 2013 infiniti jx crossover özellikleri 2013 infiniti jx crossover resimleri

Los Angeles Otomobil Fuarında oto severlerin karşısına çıkan 2013 Infiniti JX Crossover model otomobil , üç sıradan oluşan 7 koltuklu oturma düzeniyle göz dolduruyor melekler :) Özellikle büyük aileler için iyi bir seçenek olan Infiniti, heybetli gövde yapısı ve ayrıntıya kaçmayan sade yapısıyla da beğeni topluyor. Bu yılın bahar aylarında ABD'de satışa sunulacak olan aracın ülkemize gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor . :)

2013 Infiniti JX Crossover Özellikleri Tanıtımı Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Nissan Z Tanıtımı Özellikleri Burada Melekler

2013 Nissan Z Tanıtımı Özellikleri Burada Melekler

2013 nissan z 2013 nissan z özellikleri 2013 tanıtımı resimleri Bu makalemizde 2013 Nissan Z hakkında bilgiler vermeye çalışacağız sizlere melekler :) En tanınmış ve popüler olmuş spor araçların başında gelen Nissan Z, bu popülaritesini korumak için her modelinde daha da iyisini üretmek zorunda oladuğunun bilincinde ve öyle de yapıyor. Japon araçlarından hoşlananlar bilirler. Nissan...
  2. 2013 Honda Civic Crossover Araç Tanıtımı Özellikleri

2013 Honda Civic Crossover Araç Tanıtımı Özellikleri

2013 honda civic crossover 2013 honda civic crossover resimleri 2013 honda civic crossover tanımı özellikleri Nissan Qashqai ile rekabet etmye hazırlanan 2013 Honda Civic Crossover karşınızda melekler :) Önümüzde ki yıl satışa çıkması planlanan yeni Honda Civic Crossoever ile ilgili elimizde ki tek bilgi , motor seçeneklerinin muhtemelen hatchback versiyonunda kullanılan, 1.4-litre i-VTEC...
  3. Honda Civic Crossover 2013 Tanıtım Videosu Burada

Honda Civic Crossover 2013 Tanıtım Videosu Burada

2013 honda civic crossover 2013 honda civic crossover resimleri 2013 honda civic crossover tanımı özellikleri Daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız 2013 Honda Civic Crossover marka aracın tanıtım videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=p-wTfcIMoiY
  4. 2013 Opel Astra Convertible Özellikleri Tanıtımı Burada Melekler

2013 Opel Astra Convertible Özellikleri Tanıtımı Burada Melekler

2013 opel astra convertible 2013 opel astra convertible özellikleri 2013 opel astra convertible resimleri 2013 yılında Opel Astra Convertible modeliyle oto severlerle birlikte olacak melekler :) Opel firması yöneticilerinden Nick Reilly'nin yaptığı açıklamaya göre 2013 Opel Astra Convertible beklentilerinin yüksek tutulacağı bir araç olacak melekler. :) Opel daha önce aynı segmentte...
  5. Infiniti JX Crossover 2013 Otomobil Tanıtım Videosunu İzleyin Melekler

Infiniti JX Crossover 2013 Otomobil Tanıtım Videosunu İzleyin Melekler

2013 infiniti jx crossover 2013 infiniti jx crossover özellikleri 2013 infiniti jx crossover resimleri Daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız 2013 Infiniti JX Crossover marka aracın tanıtım videosunu sizler için ekliyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=wHWIqAduTAQ

Sayfayı Paylaş