gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Kadınlar Günü Resimli Kutlama Mesajları

Konu, 'Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu kadınlar günü resimli kutlama sözlerine yer vermektedir. 2013 8 Mart Dünya kadınlar gününe özel resimli kutlama mesajları ve sözlerini sizler için paylaşıyorum. Kadınların sadece bir gün değil her gün hak ettikleri değeri görmelerini dileyerek tüm üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin şahsım ve yönetim adına kadınlar gününü kutlarım.

2. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    nerdeee bunları eşlerine gönderecek erkek.

2013 Kadınlar Günü Resimli Kutlama Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta Resimli Doğum Günü Kutlama mesajları sizin için

Facebookta Resimli Doğum Günü Kutlama mesajları sizin için

Facebookta Resimli Doğum Günü Mesajları Resimli Doğum Günü Kutlama Facebookta Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda yeni ve en güzel doğum günü sözleri arasından seçtiğimiz Facebook doğum günü resimli mesajları paylaşımında bulunuyoruz.
  2. aşure günü kutlama mesajları

aşure günü kutlama mesajları

Sevdiklerimin aşure gününü kutlamak için kutlama mesajlarınız var mı? Varsa çok sevinirimmmm :))
  3. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Kutlama Mesajları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Kutlama Mesajları

dünya kadınlar günü mesajları, dünya kadınlar günü için kutlama mesajları, dünya kadınlar günü için anlamlı mesajlar Sevgili melekler, Dünya Kadınlar Günü her yıl tüm dünyada 8 Mart tarihinde kutlanıyor. Bu günde çeşitli etkinliklerle kadınların uğradığı haksızlıklara ve şiddete dikkat çekiliyor. Bu özel günde siz de kadın arkadaşlarınıza tebrik mesajı yollamak, sosyal hesaplarınızdan...
  4. Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Her sene 8 Mart tarihin de kutlanan kadınlar gününe özel resimli sözleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Kadınlara hakettikleri değeri sadece birg üne değil hergün için hatırlanması dileklerimle şimdiden tüm üyelerimizin ziyaretçilerimizin kadınlar gününü kutluyorum.
  5. 2016 Dünya kadınlar gününüz  kutlu olsun melekler

2016 Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun melekler

Merhaba ayağının altına cennet serilen kadın,merhaba engelli evladını ah demeden sırtında taşıyan anne,merhaba küçük gelin ayşe,merhaba tecavüze uğrayan fatma,merhaba töre kurbanı zelal,merhaba şiddete maruz kalan kadınlar,merhaba analarım ,merhaba bacılarım,merhaba her türlü zorluğa karşı hayata tutunan güçlü KADIN'lar..Her kadın güçlüdür Aslında.. Tıpkı Atamızın annesi Zübeyde hanım...

Sayfayı Paylaş