gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2013 kadir gecesi 2013 kadir gecesi sözleri kadir gecesi

Melekler Mekanı.Com olarak tüm müslümanların, üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin mübarek Kadir gecesini kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz. Rabbim bu günün hatırına ettiğiniz, duaları, yaptığınız hayır ve ibadetleri boş çevirmesin, hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabul olmasını ve bu gecenin faziletlerinden yararlanmanızı dileriz. Amin Amin Amin...

kadir gecesi.jpg

Asena_Sule ve SadmiN bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    sağol mavim sizinde mübarek lsun dualrınız kabul olması dileği ile ...

2013 Kadir Geceniz Mübarek Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadir geceniz mübarek olsun

kadir geceniz mübarek olsun

Bin Aydan Hayırlı Bir Gece Geceler vardır gecelere ve zamana sığmayan, uhrevî hissiyatın kanatlandığı geceler… Geceler vardır kıymetini Hakk’ın takdir ettiği ve sevapların ucunu açık bıraktığı geceler… O gecelerde kul, Rabbine daha yakın olmak için zamanla yarışır adeta. Gözyaşları seccadeleri ıslatır o mübarek gecelerde. Bu kutlu vakitlerde kulun yalvarışları akissiz kalmaz. Zamanın iyice...
  2. Kadir gecesinde ne oldu neler yapılır ?

Kadir gecesinde ne oldu neler yapılır ?

Kadir gecesinde ne oldu neler yapılır okunacak dua hangisidir gibi sorularım var benim aslında. Bana geniş olarak Kadir Gecesinin Faziletleri, neler olduğu ve kul olarak benim neler yapmam gerektiğinin yazılmasını rica ediyorum. Saygılar Melike Tandoğan
  3. Bu Gece Kadir Gecesi,Kadir Geceniz Mübarek Olsun :)

Bu Gece Kadir Gecesi,Kadir Geceniz Mübarek Olsun :)

kadir gecesi tebrikleri kutlamaları önemi nedir resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bu gece bin aydan hayırlı bir gece melekler :) MÜBAREK KADİR GECESİ :) Bu özel gece kitabımız Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı gecedir,hepimize mübarek olsun. Kur'an-ı Kerim'de yer alan, “Şüphesiz, biz onu (Kur’ân’ı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu bilir misin?...
  4. 2013 Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

2013 Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

İnsanlığın kurtuluşu için gönderilen son Peygamber, Hz. Muhammed (s.a.v.) 571 yılında Kameri aylardan Rebiü'l-evvel ayının 12.gecesinde doğmuştur. Milâdî takvime göre ise bu, 571 yılı Nisan ayının yirmisine rastlamaktadır. Bu mübarek geceye "Mevlid Kandili" denir. Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta...

Sayfayı Paylaş