gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Kainat Güzeli Yine Venezuela Güzeli Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 kainat güzeli, kainat güzellik yarışması 2013, kainat güzeli

Sevgili melekler, başlığa yine yazdık özellikle, çünkü bu Venezuela'nın güzelleri bitmek bilmiyor. Şimdiye kadar merak edip saymadım ama hemen tüm güzellik yarışmalarında Venezuela'yı en kötü ihtimalle ilk 3te görüyoruz. Anlamıyorum havasından mıdır, suyundan mıdır, büyün güzeller sanki orada toplanmış :D:D Bu yıl da Kainat Güzeli Venezuela'dan çıktı. Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen Güzellik yarışmasında birinci Venezuela güzeli oldu.

2013-kainat-güzeli.jpg

2013 KAİNAT GÜZELİ RESİMLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ....

Son düzenleme: 12 Kasım 2013
2013 Kainat Güzeli Yine Venezuela Güzeli Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kainat güzeli Venezuela'dan

Kainat güzeli Venezuela'dan

venezuela güzelleri Türkiye'yi Sinem Sülün'ün temsil ettiği 2008 Kainat Güzellik Yarışması sona erdi.. Türkiye'yi Sinem Sülün'ün temsil ettiği 2008 Kainat Güzellik Yarışmasını Venezuelalı Dayana Mendoza kazandı. Vietnam'ın güneyindeki Nha Trang'da düzenlenen yarışmanın sunuculuğunu yapan Amerikalı televizyoncu Jerry Springer, 22 yaşındaki Mendoza'nın bu yılın kainat güzeli seçildiğini...
  2. İşte 2009 Kainat Güzeli

İşte 2009 Kainat Güzeli

kainat güzeli 2010 Gerçekten güzel Allah sahibine bağışlasın :D:D Kâinat güzeli Venezuella'dan 18'lik esmer Stefania Fernandez oldu. Belçika'yı temsil eden Türk kızı Zeynep Sever ilk 15'e girdi VENEZÜELLA'NIN esmer güzeli 18 yaşındaki Stefania Fernandez, "Kainat güzeli" seçildi. Pazar gecesi Bahamalar'ın Paradise adasında gerçekleşen 2009 Kainat Güzellik Yarışması, jüri üyelerini...
  3. 2011 2012 dünya kainat güzeli kimdir fotoları var mı

2011 2012 dünya kainat güzeli kimdir fotoları var mı

Kızlar 2011 2012 yılında dünya kainat güzeli seçilmiş seçilen kim ve onun hakkında bilgiler biyografisi resimleri var mı merak ediyorum oğluma isteyecem :D:D
  4. Dünya Kainat GÜzeli Leila Lopes 2011

Dünya Kainat GÜzeli Leila Lopes 2011

2011 Kainat Güzellik Yarışması Birincisi Kainat Güzeli Leila Lopes Resimleri Yeni Kainat Güzeli Leila Lopes 2011 yılında Dünya kainat güzeli olarak Leila Lopes seçildi kızlar biliyor musunuz ? Şimdi sizlere o yarışmadan detaylar aktarmak istiyorum. Filipinler, Brezilya ve Ukrayna’nın finalist olduğu yarışmada Angolalı yarışmacı Leila Lopes “kainat güzeli” oldu. Ülkesinin geçmişindeki...
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş