gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 Kia Cee’d Özellikleri ve resimleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2013 Kia Cee’d Özellikleri 2013 Kia Cee’d Hakkında Bilgi

Arabasını yenileyecek olanlara ve otomobil meraklılarınıa, ayrıca 2013 Kia Cee’d özelliklerini öğrenmek isteyen misafirimize, bu sayfamızda 2013 Kia Cee’d hakkında bilgiler sunuyor ve 2013 Kia Cee’d fotolarını yayınlıyoruz Melek'lerim.

Otomobil meraklılarına güzel bir haber sunuyoruz Kia, lansmanı için Mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarını beklediği Cee’d modelinin ilk görüntüsünü basınla paylaştı. Bu yılın son çeyreğinde 2013 model olarak satışa sunulması beklenen Cee’d, Hyundai i30 ile aynı platform üzerine üretilecek.

İkinci nesil Kia Cee’d, Hyundai i30′da da kullanılan 201 beygir gücündeki 1.6L GDI turbo motora sahip olması bekleniyor.

2013 Kia Cee’d Özellikleri ve resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Kia Rio Özellikleri ve Fiyatı

2012 Kia Rio Özellikleri ve Fiyatı

2012 kia rio, özellikleri, modeli, fiyatı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler İşte 2012 nin bir güzeli daha melekler..2012 Kia Rio!... Üç ve beş kapılı alternatifleri ile satışa sunulacak olan yeni Kia Rio’dan beklentiler yüksek. 2012 Kia Rio, selefine göre daha geniş bir araba olarak karşımıza çıkacak. 55 mm uzuyan araba 15 mm alçaıltılmış ve dingil mesafesi 70 mm...
  2. 2012 Kia Rio Özellikleri ve Resimleri

2012 Kia Rio Özellikleri ve Resimleri

2012 kia rio, modeli, resimleri, fiyatı, özellikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Kia’nın ilk bilgileri ve görüntüleri paylaştığı 2012 Model Kia Rio, önümüzdeki ayın başında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarında tanıtılacak melekler...Elimizde bulunan bilgilerle aracı tanıtalım sizlere... Üç ve beş kapılı alternatifleri ile satışa sunulacak olan yeni Kia Rio’dan...
  3. 2013 Ford Fusion Sedan Resimleri ve Özellikleri

2013 Ford Fusion Sedan Resimleri ve Özellikleri

Kızlar 2013 Ford Fusion Sedan Resimleri ve Özellikleri hakkında bilgi istiyorum belki bende alırım :D
  4. 2013 Ferrari California Özellikleri ve Resimleri

2013 Ferrari California Özellikleri ve Resimleri

2013 Ferrari California Fotoğrafları 2013 Ferrari California Özellikleri Hakında Bilgi Geeln yoğun istekler üzerine bu sayfamızda 2013 Ferrari California özellikleri hakkında bilgiler sunuyor ve meraklılarına 2013 Ferrari California resimlerini aktarıyoruz Melek'lerim:) Ferrari artık kendi segmentinde çok rahat olmadığından olsa gerek yeni California’da performans özellikleri ve...
  5. 2013 Fiat Viaggio Özellikleri Ve Resimleri

2013 Fiat Viaggio Özellikleri Ve Resimleri

2013 Fiat Viaggio Özellikleri Ve Resimleri için yazıyorum sizin sitenize daha önce gördüm bir iki araba tanıtımı yapmıştınız bende bir ricada bulnayım dedim:)

Sayfayı Paylaş