gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Kış Modasından Muhteşem Abiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu 2013 kışlık abiyeler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, artık kış kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Durum böyle olunca kışlık kıyafetlerimiz de yavaş yavaş gardroplarımızda ki yerlerini almaya başladı. Gündelik kıyafetler yanında kışın gece gezmelerinde ve davetlerde giyeceğimiz abiyeler de önem taşıyor. Eğer gardrobunuza bir abiye daha eklemeyi düşünüyorsanız, galerimizden paylaşacağımız 2013 abiye modellerini incelemnizde fayda var...

2013 Kış Modasından Muhteşem Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem abiye ayakkabı modelleri

Muhteşem abiye ayakkabı modelleri

en güzel abiye ayakkabıları en güzel ayakkabı modelleri 13 yaş ayakkabı modelleri muhteşem abiye 13 yaş Bu yazın en güzel abiye ayakkabılarını size sunuyorum.Eminim çok beğeneceksiniz.... Hepsi de çok şık...Şık abiyelerimizin altına mükemmel olacaklar...
  2. Atkı modelleri 2013 kış

Atkı modelleri 2013 kış

Atkı modelleri atkı modelleri atkı çeşitleri modeller ince modelleri Ben atkı hiç sevmiyorum...Sanki atkı taktığımda nefes alamıyo gibi oluyorum..Sanırım biraz psikolojik..Ama takan birine bakmayı severim ...Çünkü çok şık duruyolar....
  3. 2013 gelinlik modasından 2013 Aysira Gelinlik Modelleri

2013 gelinlik modasından 2013 Aysira Gelinlik Modelleri

2012 gelinlik modelleri 2012 gelinlik modası 2013 aysira gelinlik modelleri trendleri burada arkadaşlar. Henüz 2011 modasına uyum sağladığımız bu günlerde, bir çok modacının hazırlamış olduğu 2012 moda trendleri konularına ağırlık veriyoruz. Gün boyu sizlere 2012 gelinlik modelleri konularını tüm detaylarıyla sunduk. 2012 modasından tercih edilecek olan, göz önüne çıkacak oaln tüm model...
  4. 2013 Abiye Tulum Modasından Seçmeler

2013 Abiye Tulum Modasından Seçmeler

Bu konu 2013 abiye tulum modellerine yer vermektedir. bir süredir devam eden tulum modası, 2013 yılında farklı model ve renk seçenekleri ile tekrar karşımıza çıkıyor. Markaların yeni sezon koleksiyonların da mutlaka yer verdiği tulum modelleri bayanlar tarafından çok sevilen vetercih edilen bir giyim stili. Tulum giymeyi seven bayanlar için özel gün ve geceler de tercih edebileceğiniz abiye...
  5. En Muhteşem Abiye Modelleri 2013

En Muhteşem Abiye Modelleri 2013

Bu konu; En Muhteşem Abiye Modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, katıldığınız davetler, iş toplantıları ve özel geceler için seçtiğimiz en güzel abiye modelleri ile sizlerleyiz. Günlük yaşamın koşturmacası içinde verilen davetler hayata şıklık ve hoşluk katar. Bu özel gecelerde de günün sıradanlığından çıkmak ve her zamankinden daha güzel, daha şık görünmek...

Sayfayı Paylaş