gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 kısa dalgalı saç modellerine bayıldım!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kısa ve dalgalı saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Daha doğal daha sade yerine göre hareketli ve yerine göre abiye bir duruşu sağlayan kısa dalgalı saç modelleri 2013!ün vazgeçilmez saç modelleri arasındaki yerini alıyor. 2013'ün en güzel uzun ve kısa saç modellerini sizlere sunarken kısa ve dalgalı saç modelleriyle de seçimlerinizi kesinleştirmenize yardımcı oluyoruz. Siz hangi saç modelini yaptırmak istersiniz?
     ​

2013 kısa dalgalı saç modellerine bayıldım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgalı saç modelleri

Dalgalı saç modelleri

maşayla yapılan saç modelleri maşa ile yapılan saç modelleri maşalı maşalı topuz topuz Biz kadınlar her zaman daha dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilmek için elimizden geleni yaparız. İşte saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen hanımlara saç maşasıyla kendi kendinize de yapabileceğiniz bir kaç farklı dalgalı saç modeli... Saçınız ister uzun olsun ister kısa ince veya kalın uçlu...
  2. Dalgalı saç modelleri 2010

Dalgalı saç modelleri 2010

dalgalı saç modelleri kıvırcık saç modelleri 2010 kısa kıvırcık 2010 dalgalı kısa topuz Biz kadınlar her zaman daha dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilmek için elimizden geleni yaparız. İşte saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen hanımlara saç maşasıyla kendi kendinize de yapabileceğiniz bir kaç farklı dalgalı saç modeli... Saçınız ister uzun olsun, ister kısa ince veya kalın...
  3. Pratik dalgalı saç modeli

Pratik dalgalı saç modeli

Konulardan da anlaşılcağı gibi ben dalgalı saça bayılıyorum...Buyrun bu da kolay dalgalı saç yapma yöntemi Saçlarınızı şekillendirmeye başlamadan önce saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayıp iyice durulayın. Saçlarınızı yıkarken çok sıcak ya da çok soğuk kullanmamaya özen gösterin. Sağlıklı saçlar için en ideali ılık su ile yıkamaktadır. Saçlarınızdaki fazla suyu havlu ile aldıktan...
  4. 2013 Trendi kısa saç modelleri

2013 Trendi kısa saç modelleri

kısa saç modası kısa saç kesim modelleri Tarz sahibi kadınların vazgeçilmez saç şekli kısa, özgür ve hit modellerdir. Kısa saç modelleri her zaman beğeni toplar ancak herkes cesaret edemez bu tarzı kullanmaya. Eğer tam benlik diyorsanız ve köklü bir değişimden yanaysanız bu modellere bakmadan saçlarınızı kestirmeyin derim. Çünkü 2013'te en çok tercih edilecek kısa saç kesimleri bunlar...
  5. Modern Kısa Saç Modelleri 2013

Modern Kısa Saç Modelleri 2013

Bu konu kısa modern saç modelleri 2013 hakknda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her ne kadar uzun gürül gürül saçlar kadınlar tarafından tercih edilse de kısa saçın kendine has havası da bir başka oluyor. 2013 kışında da devam edecek olan kısacık saçlarla, gizemli, cesur ve kendine güvenene bayanları bol bol göreceğiz. Bilhassa yüz hatları düzgün olan kadınlarda son derece hoş bir...

Sayfayı Paylaş