gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Kışı İçin Harika Örgü Bere ve Atkı Modeller

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 kış örgü atkı bere modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, artık şı sıcakların rehavetinden kurtulun ve yakında gelecek soğuklar için alın elinize şişleri diyoruz ve bu sayfamızda sizlere harika örgü atkı ve bere modelleri sunuyoruz. Birazcık örgü bilenlerin rahatlıkla yapabileceği bu atkı-bere takımları sizi sıcacık tutacağı gibi şıklığınıza şıklık katacak. Çocuklarınıza atkı bere örnekleri de eklediğimiz forumumuzda bu kez siz meleklerimize şık atkı bere takımı modelleri sunuyoruz...

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    2013 un kışlarınada hazırlık yaparmışız amanda man başladık

2013 Kışı İçin Harika Örgü Bere ve Atkı Modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atkı ve bere örmek isteyen kadınlar için muhteşem modeller

atkı ve bere örmek isteyen kadınlar için muhteşem modeller

atki örmek atkı örmek bere atkı istiyorum bere istiyorum
  2. Bebekler için tavşanlı atkı ve bere modeli

Bebekler için tavşanlı atkı ve bere modeli

tavşanlı şapka modeli tavşanlı şapka modelleri bere bebek şapkası Bebekler zaten normalde çok şirin varlıklardır birde şu kıyafetlerle daha çok kendilerine kattıkları şirinlik yokmu insanın vallahi nerde bir bebek görse çıtır çıtır yiyesi geliyor:D
  3. Atkı modelleri 2013 kış

Atkı modelleri 2013 kış

Atkı modelleri atkı modelleri atkı çeşitleri modeller ince modelleri Ben atkı hiç sevmiyorum...Sanki atkı taktığımda nefes alamıyo gibi oluyorum..Sanırım biraz psikolojik..Ama takan birine bakmayı severim ...Çünkü çok şık duruyolar....
  4. Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri Bere ve Atkı örnekleri Selam arkadaşlar ben kendime bere ve atkı takımı örmek istiyorum ama henüz model konusunda kararsızım. Acaba sizde Bere ve Atkı Modelleri var mı ?
  5. Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğinizi kış ayların da sıcacık tutacak atkı bere takımları farklı renk ve modeller ile bebeğinizi soğuk havalar da bir kalkan gibi korurken oldukça şirin modeller ile kıyafetlerini tamamlayıcı bir aksesuar olarak da yer alıyor. Sizler için bu yazım da minik prensesler için tığ işi örgü atkı bere takımları ile ilgili görselleri paylaşıyorum. Renkleri,...

Sayfayı Paylaş