gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 Kışında Trend Zincir Kolyeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

zincir kolyeler 2013 takı modası Yaza henüz veda ederken yazın sıklıkla karşılaştığımız bir aksesuar olan zincir kolyelerin yeni sezon kışına da damga vuracağının habercisi olan ünlü markalar Mango ve Topshop ürün tanıtımlarında zincir kolyelere sıklıkla yer verdi. Yani meleklerim kıyafetlerimizle bütünleşecek aksesuarlar arasında bir de zincir kolyeler eklemeyi unutmayalım.

2013 Kışında Trend Zincir Kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zincir

zincir

Ömrü uzun olan kadına, helal mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve çetinleşmesine, Elinde yahut yanında zincir görmek işlenen günahlara, Boynunda zincir görmek huysuz bir kadınla evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere, Eski hükümdarlarınn zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adeletli yöneticilere delalet eder.Rüyada zincir görmek , kuvvet...
  2. Zincir

Zincir

0216 448 12 20 Yer : Kadıköy Adres : Kadife Sokak No:20, Kadıköy Ücret : TLTL Kredi Kartı : Geçmiyor Park : YOK Dekorasyonunu oluşturan zincirlerden ismini oalan Zincir Bar, Kadıköy`ün rock barlarından biri. Her gün 15.30-01.00 saatleri arasında açık olan barın ilk katı dans etmek , ikinci katı ise sadece içki içip müzik dinlemek isteyenler tercih ediyor.
  3. Kat kat zincir kolyeler bu yılda moda

Kat kat zincir kolyeler bu yılda moda

Son birkaç senedir gündemde olan zincir kolyeler bu sezonda popülerliğini koruyor,melişlerim işte birkaç zincir modelleri..:)
  4. Yeni trend bıyık kolyeler

Yeni trend bıyık kolyeler

bu konu;bıyık kolye modelleri,bıyık kolye tasarımı hakkında bilgi vermektedir. Sevgili hanımlar yalnış görmediniz,takı modasındaki yeni trend bıyıklı kolyeler.Bıyıklı kolye modelini magazin programını izlerken muhteşem yüzyılın vali beyi burak özçivitin sevgilisi,ceylan çapada gördüm.Biz kadınları anlamak gerçekten zor iş vesselam:D:D Bıyık kolye bana biraz itici geldi.Benim pek tarzım...
  5. Yeni Trend Tasma Kolye Modelleri

Yeni Trend Tasma Kolye Modelleri

tasma kolye modelleri, tasma kolye tasarımları, kolye modelleri 2015 Bayanların aksesuara olan düşkünlüğü malum... İmitasyon, altın, gümüş gibi takılarla kıyafetler kombine edilerek takılar aksesuar olarak tercih edilir. Son zamanlar da araların da birçok ünlünün de bulunduğu ve kolye modellerin de yeni bir trend olan tasma kolye modellerini bayanlar çok sevdi. Farklı renk v etasarımlardan...

Sayfayı Paylaş