gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı Olacakmı
    2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı İptalmi Edilecek

2013 Yılında büyük ihtimal göre sınav açılacak ve en az 500 kişi alınacak. Bu konuda Ne açılmayacak diyenlere nede dava açtık sınav iptal olur diyenlere aldırmaması sözyeleniyor. Ve çalışmaya geç kalmadan başlamalısınız.

Kuvvetli bir ihtimal muhtemelen 2013 Eylül'de misyon sınavı yapılması bekleniyor.

Alıntıdır

2013 Komiser Yardımcılığı Sınavı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komiser

komiser

Komiser Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır. Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada komiser rütbesinde bir polis görmek, yeni güç bir isle karsilasarak oldukça sikintili günler yasayacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen komiser, hüzün, korku, tehlike vedüsmanliga isaret ede
  2. 2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soru ve Cevapları ?

2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soru ve Cevapları ?

2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soruları, 1 Ekim 2011 Müdür Yardımcılığı Sınavı Soru ve Cevapları Kızlar bilmiyorum henüz açıklandımı açıklanmadımı ama açıklandı ise nereden bakabileceğimin linkinin verilmesini, açıklanmadı ise ilgili tarihde açıklanmasını rica ediyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Bugün (.1.10.2011) yapılan Müdür Yardımcılığı Sınavı Soru ve Cevapları. 1. TÜRKÇE adaleleri...
  3. 2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı nezaman

2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı nezaman

2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı nezaman acaba lütfen sınav tarihini bilen varsa cevabını yazsın arkadaşlar.
  4. 2013 Ehliyet Sınav Tarihleri

2013 Ehliyet Sınav Tarihleri

2013 Ehliyet Sınav Tarihleri ne zaman lütfen biliyorsanız 2013 Ehliyet Sınav Tarihlerini yazın.
  5. 2013 SBS Sınav Giriş Yerleri

2013 SBS Sınav Giriş Yerleri

2013 sbs sınavı 2013 sbs sınavı tarihi 2013 sbs sonuçları 2013 SBS sınavı 8 Haziran tarihin de tüm yur genelin de uygulanacak. Şimdiden sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyoruz. SBS sınavına giriş yerlerini öğrenmek isteyenler için aşağıda ki ilgili linke tıklamalarını öneriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı 2013 SBS Sınav giriş belgelerini yayımladı. SBS'ye girecek öğrenciler e-okul...

Sayfayı Paylaş