gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Kürtaj Yasası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Konu, 'Kürtaj' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 kürtaj yasası, kürtaj yasası 2013, kürtaj yaptırma hakkında
    Sevgili melekeler, bir süre gündemi meşgul eden ve halkın ikiye bölündüğü kürtaj yasal olsun mu olmasın mı tartışmalarının ardından 2013 kürtaj yasası resmi gazete yayınlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre kürtaj yasası 2013 hükümleri şöyle...

yasa.jpg

2013 Kürtaj Yasası Hakkında Bilmeniz Gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 2013 Babalık izni hakkında bilmeniz gerekenler

2012 2013 Babalık izni hakkında bilmeniz gerekenler

Babalık izni kaç gün oldu 2012 Torba yasası babalık izni Babalık izni 10 gün oldumu? İş Kanununda (Çalışma Kanunu) babalık izni düzenlenmemiş olduğundan SGK lı çalışanlara ait kanunen düzenlenmiş bir babalık izni uygulaması bulunmuyor. Çalışılan işyerinin düzenlemeleri bu durumdan dolayı farklılık gösterebiliyor. Yani bazı işyerleri 3 bazı işyerleri ise 2 gün babalık izni verebiliyor....
  2. 4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 sistemi nedir 4+4+4 eğitim sistemi Sevgili melekler, her ne kadar bazılarının hoşuna gitse de gitmese de 4+4+4 eğitim sistemi bu yıldan başlamak üzere uygulamaya konulacak. Ancak 4+4+4 sistemi nedir, nasıl uygulanacak bilgi yetersizliğimiz ve kafamızda da bazı sorular mevcut. İşte tüm bu konularla ilgili soruları MEB Ömer Dinçer yanıtladı İşte detaylar..... Milli Eğitim Bakanı...
  3. 2013 2014 yılı kürtaj yasası

2013 2014 yılı kürtaj yasası

Kızlar selamlar ben istenmeyen bir gebelik yaşadım ama şu anda hale hazırda bulunan kürtaj yasası hakkında çok bilgiye sahip değilim. Böyle gizli aldırmam gerekiyorlsada kanunlar ne diyorsa da ona göre hareket etmek istiyorum. Acaba yeni kürtaj yasası tam olarak neler diyor. Benim yaşım 27 ben gidip te bu 2 aylık bebeği devlet hastanesinden aldırabiliyor muyum ? Beni aydınlatır mısınız lütfen.
  4. Madonna Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Madonna Hakkında Bilmeniz Gerekenler

madonna,madonna hakkında bilgiler,madonna hakkında bilinmesi gerekenler,gençlerin madonna hakkında bilmesi gerekenler VH1 Madonna'nın efsanevi ''Like a Virgin' albümünün 30. yılını kutlamak amacıyla genç neslin (Y jenerasyonu), Madonna hakkında doğru bilmediği ve bilmesi gereken özelliklerini bir liste haline getirdi. VH1'ın Madonna hakkındaki bu derlemesi kısaca şu şekilde:...
  5. Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Kış aylarının vazgeçilmez meyvesi portakal, girdiği tariflere lezzet ve hoş koku katmakla kalmaz, aynı zamanda faydalarıyla da dikkat çeker. Portakal genelde pek çok insanın hastalanınca aklına geliyor. Çünkü içeriğindeki C vitamini ile dikkat çeken bir meyve. Bu nedenle özellikle kış ayalarında boğaz ağrısı veya grip başladığında portakal tüketimi de artıyor. İçeriğindeki bileşenler...

Sayfayı Paylaş