gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 macaristan nüfusu kaçtır acaba tahmini ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm.macaristanı araştırıyorum.2013 macaristan nüfusu hakkında bilgi toplamam lazım , yardım eder misiniz? tşk.:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Macaristan Nüfusu 2012

Macaristan Nüfus Bilgileri

Macaristan veya resmî olarak Macaristan Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da Karpatlarda kurulu olan ve denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Komşuları batıda Avusturya ve Slovenya, kuzeyde Slovakya, doğuda Romanya ve Ukrayna, güneyde Sırbistan ve Hırvatistan'dır. Başkenti Budapeşte'dir.

Macarların atalarının büyük bir çoğunluğu Ural-altay/Fin-Ugor kavimleri'nden olan Hun-Ugor kavimleridir. Tahmini nüfusu; 10.076.581'dir

2012 Nüfusu; 9,908 milyon

2013 Nüfusu; 9,874 milyon

Nüfus yoğunluğu; km2 başına 108 kişi

2013 macaristan nüfusu kaçtır acaba tahmini ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pakistan'ın Nüfusu Kaçtır

Pakistan'ın Nüfusu Kaçtır

Pakistan'ın Nüfusu Kaçtır arkadaşlar Pakistan'ın Nüfus sayısını biliyorsanız yazın
  2. acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır

acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok ama çok merak ettim acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır biliyor musunuz?
  3. Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba

Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba

Selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba aranızda Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç bilen var mı varsa bana yazsın lütfen.
  4. Türkiyenin 2013 nüfusu kaç?

Türkiyenin 2013 nüfusu kaç?

Arkadaşlar Türkiyenin 2013 nüfusu hakkında bilgisi olan var mı aranızda?
  5. bebeğim tahmini kaç haftalıktır ?

bebeğim tahmini kaç haftalıktır ?

Merhaba, Kan tahlili sonucu Beta-Hcg değerim ; 13630,24 çıktı. Hamileliğimin kaçıncı haftasındayım ? Bebeğin ilk kap atışlarını dinleyebilmemiz için , kaçıncı kaftada kontrole gitmemiz gerekir? Teşekkürler

Sayfayı Paylaş